Вінницьких головлікарів "підвісили" на контракти

29.05.12 09:19 2421 2

Керівників лікарень попередили, що атестуватимуть їх "жорстко"

Вінницьких головлікарів "підвісили" на контракти

Згідно змін до Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги» відтепер головні лікарі - очільники закладів охорони здоров’я працюватимуть за новою формою, а саме: контрактною.

28 травня у Вінниці відбулася нарада керівництва області з 43 очільниками медичних закладів.

– Контрактна основа діяльності – це не якийсь «каральний» метод, а світова практика, яка направлена на якісне обслуговування пацієнта, – „заспокоїв” присутніх голова облради Сергій Татусяк.

Начальник управління охорони здоров’я Лідія Діденко дала своїм підлеглим низку рекомендацій щодо нових нюансів у діяльності головних лікарів та медичних закладів в цілому. Вона наголосила на посиленні роботи з кадрами – від керівників до медсестер і санітарок.

– Спрямовуйте їх на посилення якості діагностично-лікувальної роботи та взаємодії з пацієнтом, – закликала медиків начальник управління.

Заступник голови облради Юрій Медведєв, який відповідає за щорічну атестацію керівників закладів охорони здоров’я області, попередив, що в сучасних реаліях критерії оцінювання головних лікарів будуть ставати жорсткішими.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Марина
  Марина
  29-05-12, 18:27 | IP:77.121.99...
  Сьогодні медичні працівники усіх рівнів,особливо керманичи від медицина-це люди дуже далекі від медичноі галузі.Особливо це відображаеться на рівнях Вінницькоі області,та особисто міста Вінниці.Ну хіба можуть медичні статистики,та лікаря стоматологи керувати такою важливою для життязобезпечення населення галузю,як медицина.І тим ліпше,що з Киіва поступають безглузді команди,які наші місцеві безграмотні горереформатори спромагаються дуже швидко виконувати.Дурню,яку вже сьогодні наробили,прийдется виправляти не одному поколінню наших співвідчизників,але зріст смерності і захворюванності населення ніхто не зупинить.
 • 1. Олександр
  Олександр
  29-05-12, 11:15 | IP:92.112.196...
  Шановній мною, Лідії Олексіївні потрібно починати з кадрів очолюваної нею установи. Це пенсіонери, це прилаштуванці, (які Закони України розуміють по своєму), це фахівці з дипломами далекими від управління охорони здоров'я. Всі плачуть що отримують маленьку заробіну платню, але вигнати нікого не можливо!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)