Вінницьких головлікарів "підвісили" на контракти

29.05.12 09:19 2868

Керівників лікарень попередили, що атестуватимуть їх "жорстко"

Вінницьких головлікарів "підвісили" на контракти

Згідно змін до Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги» відтепер головні лікарі - очільники закладів охорони здоров’я працюватимуть за новою формою, а саме: контрактною.

28 травня у Вінниці відбулася нарада керівництва області з 43 очільниками медичних закладів.

– Контрактна основа діяльності – це не якийсь «каральний» метод, а світова практика, яка направлена на якісне обслуговування пацієнта, – „заспокоїв” присутніх голова облради Сергій Татусяк.

Начальник управління охорони здоров’я Лідія Діденко дала своїм підлеглим низку рекомендацій щодо нових нюансів у діяльності головних лікарів та медичних закладів в цілому. Вона наголосила на посиленні роботи з кадрами – від керівників до медсестер і санітарок.

– Спрямовуйте їх на посилення якості діагностично-лікувальної роботи та взаємодії з пацієнтом, – закликала медиків начальник управління.

Заступник голови облради Юрій Медведєв, який відповідає за щорічну атестацію керівників закладів охорони здоров’я області, попередив, що в сучасних реаліях критерії оцінювання головних лікарів будуть ставати жорсткішими.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)