Пенсії військовослужбовцям підвищать на 69%

07.06.12 16:34 13700 9

Пенсії військовослужбовцям підвищуватимуться у три етапи

Пенсії військовослужбовцям підвищать на 69%

Відповідно до постанови уряду № 355 підвищення пенсій здійснюватиметься за три ета­пи. Зокрема, з 1 липня 2012 ро­ку передбачено підвищити пен­сії для військовослужбовців у розмірі 11% пенсій, обчислених відповідно до статей 13,21 та 36 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», тобто основних розмірів пенсій. Другий етап підвищення — з першого верес­ня 2012 року. Пенсія збільшить­ся до 23% основних розмірів пенсій. З 1 січня 2013 року відбудеться підви­щення до 35% основних розмі­рів пенсій.

Під час збільшення роз­міру пенсій військовослужбов­цям, виплати, обчислені відпо­відно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з ураху­ванням доплат до попередніх розмірів пенсій та підвищень, не можуть перевищувати розміри пенсій, обчислених відповідно до Закону, виходячи із грошово­го забезпечення, встановленого постановою Кабміну № 1294 за відповідними посадами військо­вослужбовців, осіб рядового і начальницького складу станом на 1 квітня 2012 року.

Розмір підвищень до пен­сій встановлюватимуть з ураху­ванням розміру грошового за­безпечення, визначеного станом на 1 квітня 2012 року.

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Міністерству надзвичайних си­туацій, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, Адміні­страції Державної прикордонної служби, Адміністрації Держав­ної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Держав­ній пенітенціарній службі, Управ­лінню державної охорони забез­печити оформлення та подання до органів Пенсійного фонду України відповідних довідок про розмір грошового забезпечення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Теги: пенсії
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. ЛОРА
  ЛОРА
  10-07-12, 10:12 | IP:94.240.168...
  Я думаю, что вступать с уродами вроде Егора в дисскуссию - не стоит, и уж совсем не стоит объяснять этому бездельнику, который "пропрацював життя на країну" с праздниками и шашлыками, с двумя выходными, с отпуском без вызова на службу, с работой на себя любимого с 8.00 до 17.00, на одном месте живя, благоустраивая себе квартиры и дачи, пока военные мотались с чемоданами и коробками по стране
 • 8. ЛОРА
  ЛОРА
  10-07-12, 10:08 | IP:94.240.168...
  Получил муж пенсию "по новому". 29 календарных (32 года с льготами). На пенсию вышел в 1998 году. Пенсия - 2700 (про тяжести военной службы говорить не буду: кто служил в Советском Союзе - и так знают. Получил "надбавку" в размере 50 грн. Скоро моя минимальная секретарская догонит его военную пенсию.
 • 7. майор
  майор
  24-06-12, 12:08 | IP:194.44.110...
  Вдумайтеся у зміст так званих "збільшень пенсій військовим": "Під час збільшення розміру пенсій військовослужбовцям, виплати, обчислені... не можуть перевищувати розміри пенсій, обчислених відповідно до Закону, виходячи із грошового забезпечення,... станом на 1 квітня 2012 року.
  Джерело

  Термін "НЕ МОЖУТЬ ПЕРЕВИЩУВАТИ" і означає що при перерахунку пенсії не можуть бути більшими, аніж для тих військових, що підуть в даний час на пенсію, а при теперішніх зарплатах військових чи інших "силовиків" не думаю, що істотно піднімуться пенсіЇ...бо багато військового народу зараз іде на менші пенсії(1000-1200 грн), аніж призначалися декілька років назад(1400-1700 грн).
 • 6. Марина
  Марина
  11-06-12, 09:46 | IP:178.93.90...
  Звичайно,пенсії у наших пенсіонерів дуже низькі, моя мама після більш як 40 років важкої праці на колгоспних полях отримує всього 1 тис. грн., але й військовики не просто штани протирали. Спробували б ви "помотатися" Сибіром Забайкаллям, Приморським краєм, "захолустям" Західної України... У той час, коли інші будували собі 2-поверхові "хатинки",в інтер'єрі багатьох сімей військовослужбовців основним атрибутом вважалися валізи та ящики з дитячими іграшками. Наприклад, мій чоловік у званні підполковника житло отримав лише на 26 році військової служби. І якщо брати до уваги, що далеко не всім із них вдається знайти достойну роботу після виходу на пенсію, а треба вчити дітей, то й того, що є, не завжди вистачає навіть на оплату комунальних послуг.А згадайте, кого першими мобілізуть на участь у воєнних діях, на ліквідацію стихійних лих, пожеж, катастроф? Ви спите спокійно у сімейному ліжечку, а дружини військових все життя приречені їх чекати. Добре, якщо повертаються живі... Так що, шановні, не заздріть - нема чому.
 • 5. Скот
  Скот
  09-06-12, 04:19 | IP:77.121.99...
  При сьогоднішнему рівні життя 1000,2000,3000 грн.-це не пенсіі,а посмішка.В еврозоні,куди дуже рвуться наші можновладці,мінімальна пенсія 900 евро,це при тому що рівень життя значно вищий за богом забуту Украіну.Ну звісно не повинна пенсія вище при мінімальному стажі.Навіть як що людина торгує на базарі-то є праця і тяжка,з якоі зплачуються податки в пенсійний фонд,тому не зовсім зрозуміло чому базарний стаж-не стаж,а військовий стаж.При цьому зверніть увагу що ми вже май же 60 років живемо без війн,де дійсно військовим приходилось сидіти під кулями в окопах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)