"Діамантові" танки Гітлера шукатимуть під Вінницею

19.06.12 17:31 7427 4

"Діамантові" танки Гітлера дослідники рекомендують шукати в околицях села Гущинці, що у Калинівському районі

"Діамантові" танки Гітлера шукатимуть під Вінницею

Легенда про діамантові танки поблизу ставки Гітлера "Вервольф" серед скарбошукачів побутує вже не перший рік. Але нещодавно дістала нових цікавих подробиць.

- Нарешті, ми вирахували орієнтовний квадрат, де можна знайти один з найбільших скарбів Третього Рейху. - розповідає редактор журналу "Музеї України" Віктор Тригуб. - Це околиці села Гущинці, що у Вінницькій області.

За його словами, танки-сейфи загрузили чимось дуже цінним і втопили та закопали десь поблизу вінницької ставки Гітлера "Вервольф".

- Стрімко наступала Червона Армія, евакуювати скарби фашисти не встигли. - розказує Віктор Тригуб. - Навіть ставку Гітлера не підірвали, здали - лише після жорсткої контратаки відбили і висадили в повітря. Після того, зрозуміло, виникло чимало чуток. Ще й старі есесівці та їх діти, періодично виникають на Вінничині, намагаючись організувати якісь розкопки. Шукають... танки!
Зокрема, раніше кілька скарбошукачів проводили масштабні пошукові роботи у Бару. Навіть вирили тридцятиметровий котлован в одному з місць можливої схованки, але помилились.

"Після раптового прориву фронту, виникла загроза оточення, чого німці, після Сталінграду боялися панічно. Вони фізично не встигали вивезти з Вервольфу все, що треба. Навіть підірвати ставку Гітлера не встигли. Відійшли, підтягли підкріплення, через три дні ставку відбили, підірвали і відступили.

Якісь цінності, документи запакували у спеціальні мідні контейнери, загрузили у три легких танки з складу охорони ставки і закопали. Згідно схеми, є ще один важкий танк-сейф типу «Тигр», теж закопаний і два важких танки зіштовхнули у воду. Один у якійсь водоймі на глибині 3,5 метри, інший у річці Рів на десятиметровій глибині. Можливо, якісь закопані танки евакуювали. Возитися у березні 1944 року, в мороз, із затопленими машинами, поруч з лінією фронту, ніхто не став".

Віктор Тригуб наголошує, що шукати приховані німцями скарби під "Вервольфом" - марна справа.

- Треба рухатися на захід по Бугу. - каже дослідник. - Знайти у тих глухих місцях шість танків, їх розкопати, важко. Але, можливо. А от дістати і продати танки практично нереально. Моментально накриють. Відповідно, вилучать і скарби...

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Михаил
  Михаил
  24-11-12, 23:44 | IP:178.93.176...
  Слабо верится в это. С последнего посещения ставки Гитлером и до освобождения Винницы прошло довольно много времени. Красная армия наступала, и если хозяева ставки не дураки, а они явно были не дураками, то все в принцепе успели вывезти.
 • 3. Старожил
  Старожил
  20-06-12, 13:06 | IP:178.93.50...
  А ведь он прав,по детству кое что помню и всё стало на свои места.
 • 2. Виктор
  Виктор
  20-06-12, 09:57 | IP:212.45.20...
  Очень интересная и достоверная история.Ваша карта нарисована криво...но ёще во времена совка иностранными газопрокладчиками в районе 26 километра ета версия была подтверждена.И было не 14 бочек.К большому сожалению с тех пор ети карты представляют интерес для мечтателей.
 • 1. Олександр
  Олександр
  19-06-12, 17:48 | IP:92.112.52...
  Віктор Тригуб, не апелює історичними документами, а ті розповіді, які він читає з листа - це його власна думка, або уявлення. Раджу звернутись до архіву, і ОСОБИСТО переглянути ті документи які існують, і спростувати свої розказні.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)