У Вінниці перевірили перевізників, що здійснюють маршрути на море

21.06.12 08:07 4233

Перший рейс з Вінниці на море відбудеться 23 червня

У Вінниці перевірили перевізників, що здійснюють маршрути на море

Під великими парасольками розташувались навпроти центрального автовокзалу представники підприємців, які готові везти вінничан на море.

Цього року дозволи на надання послуг отримали 39 підприємців. Перша ж перевірка 20 червня виявила 5 порушень. Два з них стосувались транспортного засобу. Клієнтам надали менший автобус, ніж це анонсувалось.

В минулому році були зафіксовано 50 скарг вінничан, про це розповів начальник відділу з питань сім’ї молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов.

- Традиційні порушення: коли переноситься дата виїзду, коли замість комфортабельного автобусу використовується менш комфортабельний і коли люди отримують не ті умови, які були анонсовані, - розповідає Руслан Анфілов. - Якщо є такі випадки, ми просимо вінничан звертатися зі скаргами до нас.

Контроль над дотриманням перевізниками необхідних умов покладений на робочу групу, у яку входять представники міськради, управління у справах споживачів та Головтрансінспекції.

Перший рейс з Вінниці на море відбудеться 23 червня. Визначені три місця, з яких будуть відправлятися автобуси: автовокзал, Будинок Офіцерів та вул. Космонавтів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Таїса Олійник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)