Дітей навчали правилам поведінки на воді

22.06.12 19:38 6921

22 червня у Вінниці на пляжі "Хімік" рятувальники проводили навчання: як обережно поводитись на воді.

Дітей навчали правилам поведінки на воді

Пляж Хімік, навчання правил поведінки на воді

"Унікальність цих навчань полягає в тому, що до заходу долучаються діти, яких будуть вчити теж діти, тобто представники молодіжного об'єднання Дружина Юних Пожежників (ДЮП)" - зазначила представник пресс-служби МНС Ірина Курінна.

Дітям розповідають про правила поведінки на воді

Дітям розповідали про правила поведінки на водоймі. Також рятувальники показали, як рятувати потопаючого за домогою підручних засобів, як надавати першу необхідну допомогу. Дітворі навчання дуже сподобались.

- Мені було цікаво, хочу порадити іншим не запливати далеко у воді, - поділився враженнями шестирічний Володимир, який прийшов на заняття.

Під кінець навчань всі учасники роздавали людям на пляжі листівки з правилами поводження на водоймах.

- Надалі планується проведення ряду таких тренінгів по всій Вінницькій області, - зазначив начальник Центру пропаганди УМНС України у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Нагадаємо, 12 червня, на пляжі "Хімік" втопився 14 річний Артем.

Фото

Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді Дітей навчали правилам поведінки на воді

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Віталій Луков
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)