Заживемо з новими квітами

02.07.12 17:33 5272 5

У Вінниці нове озеленення

Заживемо з новими квітами

Нові квіти на Центральному мосту

Цьогоріч у Вінниці змінили квітники. Оновленими стають велика кругла клумба біля залізничного вокзалу, площа Жовтнева перед Центральним мостом, проспект Юності і площа Перемоги перед Будинком офіцерів.

Озеленення Вінниці

За словами заступника директора КП “Вінницязеленбуд” Миколи Залецького, окрім вертикального озеленення, асортименту рослин змінились ескізи квітників у місті.

- Ми додали такі квітучі багаторічні рослини, які  мають бордове й жовте листя: спіреї і барбариси, - говорить Микола Залецький. - Посадили штамбові катальпи, туї шаровидні. Вертикальне озеленення міста зробили цього року власними силами. Форми квітників підбирали у залежності від конструкції стовпів. Але вражає поведінка наших людей. Наприклад, умудряються ходити по тих рослинах, які тільки посадили по проспекту Юності. Наш народ не зупиняють навіть огородження червоними стрічками.

Усі зміни відбуваються поступово. Адже частину рослин зелене господарство виростило у теплицях, а частину купували у Львові.

Фото

Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами Заживемо з новими квітами

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Den
  Den
  06-07-12, 16:23 | IP:202.175.174...
  А вода в Украине сильно дорогая, у нас ведь все как в Африке, крокодилы-бегимоты,обезьяны-кашалоты!!!
 • 4. Наталья
  Наталья
  06-07-12, 14:36 | IP:92.112.27...
  Почему акцент делают только на клумбах?! В Виннице погибла половина деревьев, вторую половину просто скоро уничтожат! Даже в сквере Козицкого уже сложно найти тень, не говоря о центральной улице Соборной. Просто плакать хочется, когда смотришь на засохшие после обрезки стволы. Чем тратить такие средства на импортные цветы, лучше лишний раз полили бы оставшиеся деревья, которые обложены плиткой со всех сторон. Такое впечатление, что никому нет до этого дела.
 • 3. Denis
  Denis
  03-07-12, 08:31 | IP:122.100.179...
  Тупому быдлу :
  БЫДЛО,ПЕРЕСТАНьТЕ ХОДИТь ПО ГАЗОНАМ!!!
  НОРМАЛьНЫЕ ЛюДИ НЕ ДЛЯ ВАС НАВОДЯТ эТУ КРАСОТУ,А ДЛЯ НОРМАЛьНЫХ ЛюДЕЙ!
  ОБРАщАюСь КО ВСЕМУ ВИННИЦКОМУ БЫДЛУ : ТУПАЯ-СРАНАЯ БЫДЛОТА,НАЧИНАЙТЕ ХОТь ЧУТь-ЧУТь ЗАМЕЧАТь ЧТО НАХОДИТСЯ ВОКРУГ ВАС,И КТО эТО ДЕЛАЕТ. НОРМАЛьНЫЕ ЛюДИ ПЫТАюТСЯ ХОТь КАК-ТО НАВЕСТИ ПОРЯДОК,СОЗДАТь ХОТь КАКОЙ-ТО УюТ,А ВЫ,БЫДЛОТА КОНЧЕНАЯ,ВАМ ВЕЗДЕ НУжНО НАТОПТАТь И ПОЛОМАТь!!!
  СТРАНА И ТАК ХЕРОВО ВЫГЛЯДИТ,А С ВАМИ(БЫДЛОМ) ПРОГРЕССА ВООБщЕ НИ КАКОГО!
  СССУКА,ЗАЕБАЛИ ВЫ УжЕ ХОДИТь ПО ГАЗОНАМ,И ТАМ ГДЕ НЕ НУжНО ХОДИТь!!!
 • 2. зовите меня ДЖОННИ
  зовите меня ДЖОННИ
  02-07-12, 21:44 | IP:178.95.141...
  СПАСИБО ЕТИМ МИЛЫМ ЖЕНЩИНАМ КОТОРЫЕ СОВЕСНО ДЕЛАЮТ СВОЮ РАБОТУ
 • 1. Раиса
  Раиса
  02-07-12, 18:19 | IP:92.112.173...
  Нашому зеленбуду варто було поїхати на екскурсію до Санкт-Петербургу и подивитись які там

  яскраві клумби по всьому місту з самої звичайної петунії, цілі витвори мистецтва! І це в місті де не самий благодатний клімат!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)