Біля Національного музею-садиби М.І.Пирогова транспорт уже рухається у одному напрямку

(червоним позначено як було, зеленим - як стало)

Біля Національного музею-садиби М.І.Пирогова транспорт уже рухається у одному напрямку. Як пояснюють у КП “Вінницькій спеціалізованій монтажно-експлуатаційній дільниці з організації дорожнього руху” , такі зміни застосовано, щоб розвести транспортні потоки у просторі і часі.

- Нічого нового ми не вигадуємо, а лише облаштовуємо дорогу відповідно до норм, - говорить начальник комунального підприємства "Вінницької спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці з організації дорожнього руху" Іван Юрченко. - З метою зменшення потоку машин біля центрального входу до музею-садиби ми застосували принцип кругового руху транспорту і тепер транспортні засоби рухатимуться у одному напрямку — з Пирогова до Сабарова. Тому водіям радимо бути уважними, звертати увагу на перенесені дорожні знаки.

Це не єдині зміни, які уже помітили водії. Наприклад, на транспортній розв’язці вулиць Блока, Литвиненко і Пирогова, при лівому повороті маршрутне таксі №11 перетинає не три, а дві смуги руху. Нову розмітку зробили на перетині вулиць Стахурського і Космонавтів.


Переглянути більшу мапуПереглядів: 4965
Поширень: 0