Швидкісні Hyundai можуть пустити через Вінницю

06.07.12 16:35 3632 3

Швидкісним поїздам Hyundai можуть переглянути маршрути і пустити через Вінницю

Швидкісні Hyundai можуть пустити через Вінницю

Про це заявив директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк у зв'язку з тим, що в "Укрзалізниці" днями пішли на зниження цін на проїзд у експресах. Зокрема, Верховна Рада скасувала податок на додану вартість (ПДВ) для квитків у таких поїздах.

- Скасування ПДВ дозволить зробити експреси більш конкурентоспроможними перед купейними вагонами та СВ. Але це лише один з факторів стимулювання попиту. Щоб квитки на експрес купувалися краще, необхідно зробити більш якісним сервіс і переглянути маршрути, - вважає Сергій Вовк.

Наприклад, маршрут Київ-Львів, на його думку, слід було б пустити через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, а не Рівне.

- Це подовжило б маршрут на 50 кілометрів, але кількість платоспроможних пасажирів збільшилася б, - упевнений Сергій Вовк.

Нагадаємо, що після скасування податку вартість квитків в II класі буде не набагато вище, ніж у купейних фірмових потягах. Зараз у системах бронювання з урахуванням ПДВ квиток II класу на експрес Київ-Львів обходиться в 322,97 грн (після скасування ПДВ - 258,37 грн), а в купе - 112-175 грн.

Роблячи експреси дешевше, "Укрзалізниці" стоє конкурувати з авіакомпаніями, а не зі своїми ж залізними дорогами, впевнений генеральний директор російського агентства "Infoline-аналітика" Михайло Бурмістров.

- Сенс експреса в тому, що пасажир може здійснити свою поїздку, найчастіше робочу, за один день, маючи в розпорядженні близько шести-семи годин робочого часу і ночуючи при цьому вдома. Нині ж розклад, наприклад в Донецьк, не надто зручний для такого роду пасажирів, - говорить Михайло Бурмістров. - Так, вранці експрес відправляється з Києва о 6.05, а прибуває до Донецька о 12.45, а зворотний рейс відправляється о 16.50, а прибуває в столицю о 23.50.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Док хи-хи
  Док хи-хи
  12-07-12, 18:43 | IP:188.255.76...
  А с учетом качества - пол-дороги придется пилить пешком.
 • 2.
  10-07-12, 16:00 | IP:81.30.173...
  Не набагато дорожче-це удвiчi вiд цiни купе в звичайному потязi. Нам дiйсно не потрiбнi цi экспреси i хай ними iздять багатенькi депутати,а не переважна бiльшiсть малоiмущих громадян,якi iздять постiйно на заробiтки до столицi i рахують кожну копiйку. Дорогi экспреси возили лише пiльговикiв студентiв,яким проiзд не таким дорогим був,або ж напiвпорожнi ганяли. I навряд чи поiде хтось у них задорого.
  Нехай I вправду повернуть нiчнi поiзди,бо вчора ледве добралася довбаною електричкою № 857 з Киева, яка просто 1 годину стояла у Козятинi ,перепускаючи швидкi № 43 та 81(Ужгород,Iв-Франкiвськ),якi виходять на 1,5 години пiзнiше i через це спiзнилася на 1 годину у Вiнницю!

  Укрзалiзницю та ii нахабство,бездiяльнiсть i завiдому шкоду людям через надання жахливих послуг з перевезення нiхто не контролюе!!!! I куди тiльки дивиться Антимонопольний комiтет? Людей за бидло вважають,нав"язуючи iм такi електрички(бо на поIзди вже за тиждень бiлетiв не було! Вчора вже на 13.07. до Вiнницi на №№ 43 чи то 81,що iдуть пiсля 18-00 з Киева i ще непiзно приiзжають у Вiнницю вже квиткiв не було) I потiм iдуть ЗАВЖДИ З ЗАПIЗНЕННЯМ набагато,що просто немае вибору у людей. Скоро маршрутчики iм попит переб"ють.
 • 1. Маша
  Маша
  08-07-12, 17:45 | IP:46.203.190...
  Ужас, нам таких поездов не надо, пусть сами на них депутаты ездят, у них и денег хватит, и времени нету. А простым людям пусть ночные поезда вернут, которые намного удобней, лучше и безопасней !!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)