17 вінницьких випускників отримали по 200 балів на ЗНО

11.07.12 10:01 2769

Найбільшу кількість «двохсотників» підготували педагоги міських шкіл Вінниці.

17 вінницьких випускників отримали по 200 балів на ЗНО

За інформацією Українського центрі оцінювання якості освіти, на Вінниччині цього року налічується 17 абітурієнтів, кожен з яких набрав 200 балів під час складання ЗНО.

За словами директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, це досить високий показник. Він зазначив, що, як правило, з Вінниччини 17 – 20 учнів отримують найвищий бал по ЗНО

Окрім нашої області таким показником можуть похвалитись лише Київщина, Донеччина та Львівщина (окрім зазначених областей регіональні центри оцінювання якості освіти функціонують у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Одеській, Харківській областях та у Сімферополі). Однак кількісний показник у даному випадку доволі умовний, адже кількість абітурієнтів у різних областях непропорційна. Наприклад, на Київщині абітурієнтів більше, ніж на Вінниччині, а показник показуємо майже однаковий, – зазначає Геннадій Кузьменко.

Так, ЗНО з математика на 200 балів склали 4 випускники. По 3 абітурієнти подолали цей рубіж з таких предметів, як фізика, біологія, історія України; 2 – з географії, по одному – з української та англійської мов.

Найбільшу кількість «двохсотників» підготували педагоги міських шкіл Вінниці. Наприклад, двоє абітурієнтів-двохсотників – з вінницької гуманітарної гімназії № 1. А один випускник вінницької ФМГ № 17 – Олександр Деундяк – показав результат у 200 балів аж з двох предметів – фізики та математики. По одному рекордсмену-двохсотнику мають вінницькі ЗОШ № 3 та ЗОШ № 34.

Не відстають й випускники з районів. Так, вихованець Дзюньківської ЗОШ Погребищенського району Петро Гаврилюк також набрав по 200 балів і з фізики, і з математики.

По одному «двохсотнику» мають і Теплицький, Тульчинський, Бершадський та Гайсинський райони.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)