Медична допомога маленьким вінничанам надається на рівні світових стандартів

28.11.08 13:12 4017

За 9 місяців 2008 року в пологових будинках міста народилося 4 164 немовлят, що на 268 більше ніж за відповідний період 2007 року.

Медична допомога маленьким вінничанам надається на рівні світових стандартів

Народжуваність в місті протягом 2006-2008 років поступово зростає. Чисельність населення впродовж останніх років збільшується, і за останніх п’ять років приріст становить 10,5 %.

Досить чутливим показником стану медичного забезпечення та соціально-економічного рівня розвитку суспільства є дитяча смертність. Станом на початок року показник складає 8,52 % при аналогічному по Україні – 10,05 %. На базі міської лікарні «Центр матері та дитини» створено відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених та хворих новонароджених на 6 ліжок. Відділення укомплектовано сучасним медичним обладнанням на суму 1 500 тис. грн. Створення такого Центру у місті дозволили знизити смертність немовлят в поточному році до 7,16 % при обласному показнику - 10,45 %.

«На сьогодні дітям міста медична допомога надається на рівні світових стандартів», - розповідає начальник управління охорони здоров’я міської ради Тамара Васильчук. Протягом останніх двох років створений міський центр перинатальної допомоги, сертифіковано та присвоєно звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» міському пологовому будинку № 2, набувають розвитку медико-соціальні послуги “Дружні до молоді” на базі МДП № 2.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)