Медична допомога маленьким вінничанам надається на рівні світових стандартів

28.11.08 13:12 3609 16

За 9 місяців 2008 року в пологових будинках міста народилося 4 164 немовлят, що на 268 більше ніж за відповідний період 2007 року.

Медична допомога маленьким вінничанам надається на рівні світових стандартів

Народжуваність в місті протягом 2006-2008 років поступово зростає. Чисельність населення впродовж останніх років збільшується, і за останніх п’ять років приріст становить 10,5 %.

Досить чутливим показником стану медичного забезпечення та соціально-економічного рівня розвитку суспільства є дитяча смертність. Станом на початок року показник складає 8,52 % при аналогічному по Україні – 10,05 %. На базі міської лікарні «Центр матері та дитини» створено відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених та хворих новонароджених на 6 ліжок. Відділення укомплектовано сучасним медичним обладнанням на суму 1 500 тис. грн. Створення такого Центру у місті дозволили знизити смертність немовлят в поточному році до 7,16 % при обласному показнику - 10,45 %.

«На сьогодні дітям міста медична допомога надається на рівні світових стандартів», - розповідає начальник управління охорони здоров’я міської ради Тамара Васильчук. Протягом останніх двох років створений міський центр перинатальної допомоги, сертифіковано та присвоєно звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» міському пологовому будинку № 2, набувають розвитку медико-соціальні послуги “Дружні до молоді” на базі МДП № 2.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 16. Степан
  Степан
  08-12-08, 06:45 | IP:89.21.79...
  Дуже цікаво,який це ідіот,довів до медиків примусові щорічні плани сдачі крові.Бо ці заходи,до лікувальноі роботи ніякого відношення не мають.Цим питання має перемайтись держава за власні кошти,за кошти бізнесових структур,а не за власні злидені кошти медиків.Треба правоохоронцям ретельно перевірити,куди ідуть кошти від продажу препаратів крові,які робляться с цієі, для когось, безкоштовноі крові.Бо коло цього,хтось має надприбутки у власні кішені , за рахунок злиденоі зарплатні медиків.
 • 15. Кирило
  Кирило
  08-12-08, 06:33 | IP:89.21.79...
  Дуже багато користі,шановні керівники медичноі галузі,Ви зробити,як категорично заборонити,любі преміювання АУП медичних закладів з фонду єкономіі зарплатні.Бо це вся єкономія на кістках практичних медиків,які безкоштовно,за злидену зарплатню, виконують свою роботу,а іх ошукують і це єкономія іде в кішені АУП.
 • 14. Олександр
  Олександр
  05-12-08, 01:42 | IP:89.21.79...
  В Вінниці на одній ділянці находяться:ТМО Вінницького р-ну,ЦМК-1,пологовий будинок №1,Облонкодеспансер.Невже не можно домовитись с областю і об*еднати всі ці медичні заклади.Невже навіть самий бездарний єкономіст,не може прорахувати-який економічний єфект від такого об*єднання.
 • 13. Семен
  Семен
  03-12-08, 08:44 | IP:89.21.79...
  Влада,та створені неі бюджетні підрозділи,повині працювати на народ Украіни,а не на те як цей народ ошукати.А як влада ошукує народ,то таку владу треба змінювати.
 • 12. Степан
  Степан
  03-12-08, 08:37 | IP:89.21.79...
  Недостатне фінансування любоі отраслі,не дає приводу для приєму хабарів в дуже великих розмірах, шляхом іх узаконення,через страхові кампаніі,сумнівні фонди тощо.Як би ці пологові будинки були в складі відділен великих лікарен,то і зловживань не було стільки,а скорочення АУП тільки би пішло на користь фінансового стану медзакладів, в умовах всесвітньоі фінасовоі кризи.І не треба Вінницьким міським відділу охорони здоров*я,прокуратурі,УВС викладати своі реквізити на сайтах преси,а треба почути публічні висловлювання людей і до них дослухатись.В тому і відрізняється сьогоднішня свободна преса,від минулоі комуністичноі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)