На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор

01.08.12 15:18 6529

Замість лежачих поліцейських на Поділлі запрацював світлофор.

На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор

Перехрестя вулиць Зодчих і академіка Ющенка відсьогодні з світлофором. О 11:30 там демонтовано лежачі поліцейські, а ще через 10 хвилин увімкнули новий світлофорний об’єкт.

Новий світлофор з'явився по вулиці Зотчих і Академіка Ющенка

Співробітники КП "Вінницької спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці з організації дорожнього руху" місяць працювали на об’єкті.

Відповідні роботи і закупівля обладнання здійснювалась послідовно, оскільки кошти на це виділяли частинами, - розповідає начальник КП "ВСМЕД ОДР" Іван Юрченко. - Усього витрачено 160 тисяч гривень. Їх надало ТОВ “БМУ-3” концерну "Поділля", яке будувало мікрорайон.

Нагадаємо, що світлофорний об’єкт на зазначеному перехресті входить до генпроекту забудови мікрорайону "Поділля". Минулого року, після резонансного ДТП, на перехресті встановили лежачі поліцейські, щоб стримати швидкість руху машин.

Як ми повідомляли раніше, у Вінниці внаслідок ДТП загинуло троє молодих вінничан

Фото

На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор На аварійному перехресті вулиць Зодчих та Ющенка встановили світлофор

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)