Нові стандарти – нова школа

08.08.12 11:14 2729 1

На Вінниччині стартувала Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа»

Нові стандарти – нова школа

Постановою Кабінету Міністрів України № 462 від 20 квітня 2012 року затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти, впровадження якого розпочинається 1 вересня 2012 року.

З метою вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, протягом 7 – 21 серпня триватиме Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа», яка передбачає обмін делегаціями районних, міських органів управління освітою та обласних інститутів післядипломної освіти педагогічних працівників.

Стартував загальнодержавний захід, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 травня 2012 р. № 627 «Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти» 7 серпня візитом делегацій освітян Вінниччини до Житомирської області.

Під час відвідин вінничани ознайомляться із досвідом роботи органів управління освітою, адміністрацій окремих загальноосвітніх навчальних закладів, інститутів післядипломної освіти із зазначеної проблеми, заповнять відповідні таблиці, які будуть надіслані до Міністерства.

А вже 15 серпня освітяни області прийматимуть у себе хмельничан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Василь
    Василь
    08-08-12, 12:03 | IP:134.249.66...
    От кому дійсно нічим зайнятись, так це управлінським ланкам освіти! Здійснюють вояжі за бюджетні кошти. А за бідного вчителя немає кому і слова замовити... Їздять, вивчають досвід роботи а провести урок самостійно не вміють! майже в кожному районному відділі освіти є такі спеціалісти і методисти, які жодного дня до цього не працювали в школі. Вони дійсно"таланти" - відразу зі студентської лавки в керівне крісло... ганьба!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)