Біля ринку "Світанок" - нова зупинка

09.08.12 09:33 9474

Оновлена зупинка біля ринку входить до загального проекту реконструкції площі

Біля ринку "Світанок" - нова зупинка

Зупинка "Світанок"

Днями у Вінниці оновилась транспортна зупинка біля ринку "Світанок". Дизайн малої архітектурної форми виконала фірма-підрядник, як і реконструкцію території від трамвайної зупинки на 50-річчя Перемоги до автобусної зупинки. Нагадаємо, що інвестором оновленої площі є "АВС-Цитрус", а замовником — Вінницька міська рада.

Оновлена транспортна зупинка "Світанок"

- Оновлена зупинка — входить до загального проекту реконструкції площі Перемоги, - розповідає директор "АВС-Цитрус" Леонід Романчук. - Фактично усі роботи з реконструкції площі  виконані, до 15 серпня стоятимуть лавочки. А от з озелененням території доведеться почекати до вересня. Оскільки за такої спекотно погоди не хочеться згубити за день-два квітучі і вічнозелені рослини, які ми плануємо засадити.

Оновлена транспортна зупинка "Світанок"

Наступним об’єктом для оновлення стане торговельний комплекс ринку "Світанок".

Фото

Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка Біля ринку "Світанок" - нова зупинка

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)