На Вінниччині на вільне робоче місце претендує 14 шукачів роботи

10.08.12 14:28 1932 0

Про це повідомляє Вінницький обласний центр зайнятості.

На Вінниччині на вільне робоче місце претендує 14 шукачів роботи

У січні-липні 2012 року в обласній службі зайнятості зареєстровано 29,5 тис., а усього перебувало на обліку 56,6 тис. незайнятих громадян. З них мали статус безробітного 48,8 тис. осіб, отримували допомогу з безробіття 43,2 тис. осіб. В загальній чисельності безробітних, що перебували на обліку, 41 % складають мешканці міської, 59 % – мешканці сільської місцевості.

Протягом січня-липня поточного року від 4,7 тис. роботодавців до центрів зайнятості надійшли дані про наявність 26,9 тис. вакансій, серед яких найбільш затребуваними були трактористи, продавці продовольчих і непродовольчих товарів, слюсар-ремонтники, охоронники, водії, кухарі, електрогазозварники тощо. Користувалися попитом на ринку праці також фахівці з високим рівнем кваліфікації, зокрема, бухгалтери, менеджери.

На кінець липня на 21,8 тис. осіб, які шукали роботу за допомогою центрів зайнятості, налічувалося 1,5 тис. вакансій, у т. ч. для робітників – 798 , службовців – 376, для осіб, які не мають спеціальної підготовки – 334. На кожне вільне робоче місце претендувало, у середньому, 14 шукачів роботи (на цю дату торік – 15).

Службою зайнятості вживалися заходи щодо забезпечення більш ефективного використання наявної бази даних вакансій. В порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс рівень забезпечення робочою силою роботодавців з числа тих, що звернулися з цього питання(з 84,4 до 86,8 %), та рівень укомплектування вакансій (з 73,0 до 82,3 %).

За сприяння центрів зайнятості працевлаштовано 22,3 тис.осіб, проходили професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації 6120 осіб; брали участь в оплачуваних громадських роботах 6033 особи; охоплено профорієнтаційною роботою 52,9 тис. осіб. Кожні дев'ять з десяти безробітних, які перебували на обліку, отримували допомогу по безробіттю.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький обласний центр зайнятості
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)