У літній школі «Together» побувало 5 вінницьких школярів

29.08.12 12:28 2311

Цього літа вінницькі школярі, які ведуть активне шкільне життя і є лідерами у своїх навчальних закладах, протягом тижня перебували у Літній школі «Разом», яка організована в рамках програми Посольства США в Україні. Вони не тільки відпочивали і спілкувались із своїми однолітками з інших міст України, а й відвідували тренінги, які організовували представники американського Посольства в Україні.

У літній школі «Together» побувало 5 вінницьких школярів

Літня школа – 2012 “Разом!» в Євпаторії зібрала активних дітей-лідерів та дітей з особливими потребами віком від 12 до 15 років з базовим знанням англійської мови. За сприяння Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та департаменту освіти міської ради наше місто у Літній школі представляли п’ять дітей, які проявили свої лідерські якості. Це Довгорук Анастасія (СЗОШ № 29), Дегтярьов Сергій (СЗОШ № 30), Сологуб Ольга (СЗОШ № 4), Остапець Анастасія (СЗОШ № 5), Берегута Олександра (СЗОШ № 33).

Метою Літньої школи була підготовка молодих тренерів шляхом неформального навчання за методикою «рівний-рівному» для подальшої роботи серед своїх однолітків у рамках проекту «Разом!». Окрім цього, організатори приділяли увагу інтеграції дітей з особливими потребами у волонтерський рух, відпрацюванню моделі інклюзивної освіти, взаємодії та взаєморозумінню дітей з особливими потребами з їх однолітками.

Програму Літньої школи розроблено Міжнародною громадською організацією «Школа Рівних Можливостей» спільно з відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Учасники брали участь у тренінгах, щоденних майстер-класах з акторської майстерності, у вечірніх програмах, конкурсах, отримали нові можливості для самореалізації, мали змогу спілкуватися англійською мовою з волонтерами, учасниками американських програм.

Після закінчення навчання у Літній школі лідера учасники отримали сертифікат, який засвідчує, що вони у подальшому житті можуть стати юними тренерами, волонтерами під час проведення інформаційних заходів у різних регіонах України; учасниками гендерного інтерактивного театру, режисерами, постановниками інтерактивних вистав; майбутніми учасниками різноманітних міжнародних програм.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)