Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень»

11.09.12 09:11 5074

У Донецьку четвертий рік поспіль проходить конкурс краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень». Перемогу у відбірковому турі та право на участь у фіналі, котрий відбудеться 29 вересня, здобула наша землячка, бершадчанка - Наталя Видайко.

Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень»

Уже четвертий рік поспіль в Донецьку проходить всеукраїнський конкурс краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень». Це змагання – одна з найважливіших подій в житті людей з обмеженини фізичними можливостями нашої країни. Перемогу у відбірковому турі та право на участь у фіналі, котрий відбудеться 29 вересня, здобула наша землячка, бершадчанка - Наталя Видайко.

Наталя Видайко, учасниця конкурсу

До речі, Наталя вперше представлятиме Вінниччину на цьому конкурсі Краси. Крім неї до Донбасу за титул найкращої приїдуть змагатись ще 12 дівчат на візках із різних регіонів України, а також країн СНД.

З 10 по 29 вересня відбуватиметься інтернет голосування на сайті invaland.com.ua

Наталя Видайко, учасниця конкурсу

Тож не будьмо байдужими, підтримаймо нашу землячку.

Фото

Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень» Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень» Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень» Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень» Вінниччина вперше представлена на конкурсі «Краса без обмежень»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)