У Вінницькому трамвайно — тролейбусному управлінні заборонено експлуатацію небезпечної техніки

13.09.12 14:24 3010 2

Про це повідомляє прес-служба теруправління Держгірпромнагляду

У Вінницькому трамвайно — тролейбусному управлінні заборонено експлуатацію небезпечної техніки

Під час перевірки Комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління», що у місті Вінниці, інспектором теруправління було заборонено експлуатацію трьох кран — балок, стенда для випробування гідросистеми та преса, експлуатація яких могла призвести до травмування працівників.

Вантажопідіймальні механізми (кран-балки) не пройшли періодичного технічного огляду, стенд для випробування гідросистеми та прес не були обладнані захисними кожухами частин, а електрозварювальні роботи виконувались у фарбувальному цеху, що могло призвести до виникнення пожежі.

Довідка:

Через незадовільне ставлення керівництва підприємств до питань з охорони праці у Вінницькій області з початку року у Комунальному підприємстві «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» сталось п’ять нещасних випадків різного ступеня важкості.

Нещасні випадки стались через невиконання вимог інструкцій з охорони праці працівниками, порушення технологічного процесу, відсутність контролю за проведенням робіт з боку посадових осіб

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Ярослав
  Ярослав
  14-09-12, 15:55 | IP:109.108.250...
  )) Но может он и не знал, может он был там один раз и то случайно) Всё равно эта новость уже дошла к Меру, а значит что то будут делать) даже если спросят у руководителя почему так вышло, он скажет что у него денег нет покупать нормальное оборудования .
 • 1. РЕВИЗОР
  РЕВИЗОР
  14-09-12, 10:04 | IP:94.179.73...
  ТАК РУКОВОДИТЕЛЬ ТТУ БЫВШИЙ ЗАМ МЭРА И МИЛИЦИОНЕР ВОРОНА ...!!! ПОЧЕМУ У БЫВШЕГО СОТРУДНИКА МВД БАРДАК В ДЕПО.? ОШТРАФОВАТЬ И ПОНИЗИТЬ В ДОЛЖНОСТИ ДО КОНДУКТОРА....!!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)