Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки

21.09.12 15:00 5497

Білий мім у сквері Козицького дарує усім настрій і цукерки біля вежі

Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки

У сквері Козицького з'явився білий мім

У сквері Козицького білий мім зігріває прохолодний день 21 вересня. Усім перехожим він дарує гарний настрій і посмішку. Когось цукеркою пригостить, до когось посміхнеться, а з кимось затанцює. Але тільки з тими, хто у відповідь теж посміхається.

Вінничани лише у захваті, дехто навіть перепитує, чи це жива людина.

У сквері Козицького з'явився білий мім

- Так класно, я просто йшла, думала про своє, думала, що це скульптура, а тут раптом — хтось мені квітку дарує, - говорить вінничанка Наталя. - Та ще й жестами і виразом обличчя мені підняли настрій.

Скільки годин мім простояв на вулиці у “спекотний” вересневий день і коли ще так “працюватиме” він так і не зізнався. Показав, що рот закритий на замок, а ключ викинули).

Фото

Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки Білий мім у сквері Козицького роздає гарний настрій і посмішки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)