Вінницька "Володарка" може шити "форму" для депутатів

25.09.12 18:08 3215 3

Вінницька швейна фабрика "Володарка" може шити "форму" для депутатів Верховної Ради України, щоб "рекламували" вітчизняного виробника. Для відродження вітчизняної легкої промисловості також слід обмежити ввіз неякісного товару в Україну. Адже в Україні залишилось лише два потужних підприємства - у Вінниці та Чернівцях.

Вінницька "Володарка" може шити "форму" для депутатів

Проблеми галузі обговорював на зустрічі із колективом ВАТ "Володарка" у Вінниці голова комітету ВРУ Володимир Рибак.

"Потрібно розвивати ринок у державі, підтримуючи вітчизняного виробника... А щоб розвивались регіони слід робити реформу - фінанси мають залишатись на місцях, а держава має фінансувати лише державні інституції. Чим більше коштів заробляє регіон, тим більше у нього має залишатись. Бо лише через регіони відродродиться Україна, зростатиме добробут у державі", - відзначив В. Рибак.

Він також запропонував для популяризації вітчизняної швейної промисловості пошити на "Володарці" для депутатів ВРУ "форму", щоб ходили в ній на сесії. За словами керівника швейної фабрики Леоніда Гавриша, костюмам цієї торгової марки надають перевагу керівники Вінниччини. "Можете оцінити крій, якість тканини. Вінниччани зі смаком - наші постійні клієнти, їм подобаються наші костюми", - відзначив Л. Гавриш.

На думку виробника, для розвитку вітчизняної легкої промисловості слід законодавчо обмежити ввіз на Україну неякісного імпорту. "Майже 80% складу такої продукції - це поліестр. Він шкідливий для здоров"я, а його носять діти, жінки. Не потрібно ввозити дешевий секанд-хенд, адже така конкуренція не на користь людей і вітчизняного виробника", - стверджує Л. Гавриш.

Довідка:

ВАТ «Володарка» виробляє понад 700 тисяч одиниць складних швейних виробів на рік. Чоловічі костюми, пальто, куртки, жіночі брюки та блейзери – асортимент виробів фабрики широкий, реалізується як на внутрішньому ринку, так і за кордоном: у Німеччині, Франції, Бельгії. На підприємстві працює понад півтори тисячі людей.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Наталя Журбенко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Оксана
  Оксана
  26-09-12, 11:44 | IP:91.124.75...
  Треба депутатів наших взагалі повністю на все вітчизняне перевести:і одяг, і харчі, і техніку, і відпочинок. Може тоді, нарешті, будуть робити щось на благо Вітчизни, а не лише на благо для самих себе.
 • 2. Добродій
  Добродій
  26-09-12, 09:02 | IP:178.92.172...
  Тюремную робу им шить для батутатов наших!
 • 1. Сергій
  Сергій
  26-09-12, 01:18 | IP:174.0.155...
  Оце то вірне рішення. Чому бідні - бо дурні... Сам я з Вінниці, та живу за кордоном. Почну здалеку. По-перше, український секонд-хенд в прямому значенні можна назвати секонд-хендом закордонного секонд-хенду, або по-простому - ганчірками. Тут я бував багато разів у різних магазинах С-Х, але такого ганчір\'я, як в Україні, побачити не довелося. По-друге, тут якісний одяг коштує так саме, як і в Україні, а деколи й дешевше. По-третє, якісного одягу в Україні, на мою думку, буде тим більше, чим більше люди будуть купувати вітчизняні вироби. Успіхів Вам, працівники фабрики Володарка!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)