Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць

04.10.12 17:23 3753

Щороку у місті покращується якість доріг. Комунальні служби здійснюють як поточні, так і капітальні роботи, проводять зашпаровування швів асфальтного покриття тощо. Крім того, вже декілька років поспіль у місті асфальтуються другорядні дороги у різних районах Вінниці. Відтак лише цього року виконано вибірковий капітальний ремонт асфальтобетонного покриття на вулицях Бєлінського, Смирнова, 50-річчя Перемоги, 1-му провулку Українському та інших.

Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць

Мешканці Вінниці, особливо ті, хто має власне авто, задоволені станом міських доріг і тим, що автошляхи утримуються в належному стані. За даними опитування одного із відомих українських порталів, дороги Вінниці водії оцінюють на «відмінно» та «добре». Разом з тим покращення якості доріг у місті продовжується, і щороку у Вінниці збільшується кількість доріг, які ремонтуються капітально. Вже кілька років поспіль комунальні служби асфальтують другорядні вулиці та тротуари.

Ремонтні роботи

Цьогоріч у місті виконано майже повний обсяг запланованих робіт по ремонту доріг та тротуарів. Так, зокрема, станом на початок жовтня у місті відремонтовано асфальтобетонне покриття доріг на майже 140 вулицях загальною площею 30,2 тис. м². Цьогоріч значно збільшились обсяги робіт по зашпаровуванню тріщин та швів на дорожньому покриттю із застосуванням спеціалізованих машин та бітумізаторів. Зокрема, якщо минулого року було відремонтовано близько 2 тис. погонних метрів покриття, то цьогоріч обсяги збільшились до 50 тис.

У поточному році виконувались роботи по вибірковому капітальному ремонту асфальтного покриттю вулиць. Так, наприклад, на І-му провулку Українському, вулицях Ю.Смирнова та 50-річчя Перемоги відремонтовано понад 2,2 тис.м² покриття. А за рахунок співфінансування з мешканцями у приватному секторі заасфальтовано вулицю Бєлінського загальною площею 548 м2.

Ремонтні роботи

Також, на замовлення департаменту капітального будівництва, цьогоріч капітально відремонтовано асфальтобетонне покриття доріг загальною площею майже 57 тис.м² на вулицях З. Космодем’янської, Винниченко, Стахурського, Гоголя, Червоноармійській, Л.Толстого, Малиновського. Виконано реконструкцію вулиць Тімірязєва, Некрасова та Шмідта.

Крім того, і надалі продовжуються роботи щодо збільшення пропускної здатності вулиць. Так, цьогоріч виконано розширення проїжджої частини вулиці Генерала Арабея на перехресті з Хмельницьким шосе. Також влаштовано паркувальний майданчик в по вул. Свердлова, а до кінця року планується влаштувати паркувальну зону по вул. Хмельницьке шосе біля Палацу дітей та юнацтва.

Ремонтні роботи

Цьогоріч виконано і значні обсяги робіт по приведенню до належного стану тротуарів. Упродовж 9 місяців в обласному центрі поточний ремонт виконувався на більш ніж півсотні тротуарів загальною площею майже 11 тис.м2. Крім того, капітально відремонтовано покриття тротуарів на вулицях 600-річчя, Бучми, Соборній, тупику Маяковського (під’їзд до техліцею), Червоноармійській, Малиновського, Гоголя, Винниченка та Космодем’янської. Загалом у поточному році виконано ремонт понад 13 тис. м2 тротуарів.

За інформацією директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Ігоря Корольчука, цьогоріч проводились роботи щодо належного відведення атмосферних опадів з дорожнього покриття на територій житлової забудови. «У цьому році у найбільш проблемних місцях відремонтовано ділянки мереж зливової каналізації, приведено до належного стану 634 зливоприймальні решітки та 206 оглядових колодязів на вулично-шляховій мережі міста, - говорить Ігор Корольчук. – На сьогоднішній день проводиться робота по очистці русел малих річок (вже виконано очистку 5200 м.п. (або 7475 м2). Крім цього, на вулиці Маяковського влаштовано зливову каналізацію протяжністю 125 погонних метрів».

Фото

Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтовано 14 вулиць

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)