Вінниця планує після кризи повернутись до питання будівництва четвертого мосту

18.12.08 11:15 2750 5

На Планувальній раді, яка відбулась 17 грудня, розглядалось техніко-економічне обґрунтування будівництва у місті Вінниці мостового переходу через Південний Буг з вулиць І. Богуна та Гонти.

Вінниця планує після кризи повернутись до питання будівництва четвертого мосту

На думку міського голови Володимира Гройсмана: «Вже сьогодні потрібно думати про стратегічні проекти, які ми зможемо реалізовувати, коли криза минеться»

Необхідність будівництва додаткових мостових переходів вінничани останнім часом відчувають все гостріше. Яскравим показником цього є ті затори та «тянучки», які щодень виникають на існуючих мостах, і які з кожним місяцем стають все довшими.

Пошук варіантів розв’язання цієї проблеми знаходиться у полі уваги міської влади уже декілька років. В рамках Генерального плану Вінниці, затвердженого міською радою у 2007 році, передбачено формування нових магістральних розв’язок загальноміського значення, головним призначенням яких є розвантаження існуючої транспортної мережі між правобережною та лівобережною частиною обласного центру та розвантаження центральної частини міста. Поряд з реконструкцією існуючої магістральної мережі найбільш реальним і нагальним, на думку розробників Генплану, є будівництво мостового переходу через Південний Буг з вулиць І. Богуна та Гонти.

Управління містобудування і архітектури міської ради у минулому році замовило інституту «Діпромісто» розробку техніко-економічного обґрунтування названого мостового переходу. Результати цієї роботи і були представлені 17 грудня до розгляду та обговорення на засіданні Планувальної ради, яка є дорадчим органом при міському голові.

Відповідно до техніко-економічного обґрунтування - мостовий перехід пропонується розташувати у південній частині міста на ділянці від Хмельницького шосе до вул. Кірова у створі вул. Гонти (перша черга будівництва – 8,2 км); на перспективу – подовження траси мостового переходу від вул. Кірова до Немирівського шосе (друга черга – 4,4 км). Загальна протяжність траси складатиме 12,6 км.

У відповідністю з інтенсивністю руху транспорту у наступних роках будівництво споруд мостового переходу здійснюватиметься за нормативами ДБН, як для магістралі загальноміського значення з безперервним рухом на 6 смуг руху. Загальна протяжність мосту складатиме 579 м.

Загалом вартість мостового переходу становитиме 1 588,8 млн. грн. (перша черга – 1 192,59 млн. грн., друга – 396,18 млн. грн.). Міський голова Володимир Гройсман на засіданні Планувальної ради зазначив, що коли економічна ситуація стабілізується, він звертатиметься безпосередньо до перших осіб держави з тим, щоб у державному бюджеті були передбачені кошти на цей стратегічно важливий для міста проект.

Члени Планувальної ради схвалили запропоноване розробниками техніко-економічне обґрунтування. Наступним етапом стане затвердження цього документу сесією міської ради.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. defender
  defender
  19-12-08, 08:13 | IP:91.124.89...
  Пока место не застроено - нужно сооружать мост! Потом самозахватчиков (с высокими должностями) не выкуришь с берегов Ю.Буга! Кстати сейчас продолжаются строительные работы дома на пляже "Кумбары". Наверняка деньги взяли власть над людьми, раз грубое нарушение Закона не пресекается стражами порядка. (хотя какие они стражи,..так прислужники кошельков!)
 • 4. Balichok
  Balichok
  18-12-08, 22:58 | IP:194.6.197...
  на старогородском мосту нет проблемы перерегрузки зато на киевском постоянно пробка от пивзавода...
  Может ктонить скажет про какой мостовой переход идет речь, ато я всё непойму как мостовой переход может быть протяжностью 12,6 км?
 • 3. вар'яг
  вар'яг
  18-12-08, 21:19 | IP:82.207.108...
  Мо' я дурний, але ж вулиці Кірова та Гонти лежать, скоріше у _північній_ частині міста. Та й від Хмельницького шосе до вул. Кірова далеченько... :
 • 2. sirogha
  sirogha
  18-12-08, 16:16 | IP:81.30.173...
  А про дополнительный Старогородский мост, обещанный ещё со времён Дворкиса, о котором что-то обещал и нынешний "начальник города", все уже позабыли... А впрочем, может взять да и заасфальтировать Южный Буг - столько транспортных проблем решится, и асфальтный завод без работы не останется?
 • 1. sasha
  sasha
  18-12-08, 12:57 | IP:194.146.140...
  триндеть не мешки таскать...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)