Діти з малозабезпечених родин каталися на ковзанах

17.10.12 16:10 2531

17 жовтня 2012 року у Вінниці в «Льодовій арені» Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького відбулась благодійна акція «Ти вартий кращого!». Її організували комітет по фізичній культурі і спорту міської ради та «Льодова арена» для дітей із малозабезпечених родин, родин «чорнобильців» та вихованців Вінницького обласного комунального притулку «Добро».

Діти з малозабезпечених родин каталися на ковзанах

Акція проходила в рамках загальноміських програми «Вінниця – місто, дружнє до дітей». Вона була розроблена за стандартами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і спрямована на створення комфортних умов проживання для підростаючого покоління, аби життя дітей у місті було цікавим, різноплановим та безпечним.

Задля цього програмою передбачено ряд конкретних заходів, виконання яких покладено на відповідні департаменти міської ради, в тому числі й комітет з фізичної культури і спорту. Протягом 2010-2012 років комітетом було проведено більше 20 акцій в рамках програми. Серед них - «Ти зможеш, якщо зміг я!» (зустрічі з видатними спортсменами), «Ти вартий кращого!» (соціальна робота), «Здорова нація» (залучення дітей та підлітків до занять фізкультурою і спортом») та інші.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)