Сьогодні, працівники міської ради прибрали майже 130 м3 сміття та листя

19.10.12 17:18 2412

19 жовтня стартував сезон очищення території міста від опалого листя та сміття перед настанням осінньо-зимових холодів. Цього дня на прибирання зелених зон та міських парків вийшло 300 працівників виконавчих органів міської ради. А також прибирати території біля своїх будівель вийшли працівники закладів культури, освіти, охорони здоров’я та торгівлі.

Сьогодні, працівники міської ради прибрали майже 130 м3 сміття та листя

Кілька років поспіль восени та навесні у Вінниці проводяться дні санітарної очистки території міста. За цей час для зручності робітників «суботники» стали «п’ятничниками». Cьогодні з граблями на очистку міста від сміття та листя вийшло три сотні працівників усіх департаментів та відділів міської ради. З території ЦПКтаВ ім. Горького, парку «Дружби народів», П’ятничанського парку, півострова Бригантина та набережної річки Південний Буг, а також з лісопарку та зелених зон біля магістральних шляхів було зібрано та вивезено біля 100 м3 палого листя, 29 м3 сміття та п’ять тракторних причепів сухого гілля з дерев. У вивезенні непотребу було задіяно 4 сміттєвози КП «Ековін» та ще кілька одиниць техніки інших комунальних підприємств.

Однак, ще залишилась чимала територія, яка потребує прибирання. До того ж листопад ще триває, тому наступної п’ятниці за сприятливих погодній умов прибирання продовжиться. Очищення міста триватиме протягом двох тижнів. Усі організації, підприємства та установи за цей час повинні привести у належний стан прилеглу територію, а мешканці приватного сектору – прибрати листя та сміття біля своїх парканів.

Як ми повідомляли раніше, перед настанням зимових холодів у Вінниці розпочалася пора прибирання території міста.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)