Вінницькі школярі замість канікул побували на "битві" з математики

01.11.12 08:51 1767 1

Аби осінній відпочинок діти провели з користю, вчителі організували для них математичні турніри, які проходять у Вінницькому технічному ліцеї.

Вінницькі школярі замість канікул побували на "битві" з математики

В українських школах - канікули, а вінницькі учні не можуть всидіти на місці - б'ються. Проте поєдинки у них - розумові. Аби осінній відпочинок діти провели з користю, вчителі організували для них математичні турніри. Змагання проходять у Вінницькому технічному ліцеї. В них беруть участь школярі різних вікових категорій. Перша група учасників - 7-8 класи, друга - 9-ті, відповідно, третя - учні 10-11-х класів.  Як проходили змагання дивіться у  відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    01-11-12, 09:36 | IP:81.30.173...
    Канiкули на те й канiкули,аби дiти вiд навчання вiдпочили та не забивали собi голови формулами. Жаль,що вiнницькi вчителi (тi,хто цей "конкурс" органiзовував,не знають статистики з фiз-мат шкiл та лiцеiв,ВУЗiв краiни по кiлькостi студентiв,якi в подальшому через перенавчання та перевтому отримують психiчнi вiдхилення та рiзну шкоду здоров"ю. Пишу про це,так як сама довго знаходилась у такому середовищi,неодноразово бачила i досi бачу такi наслiдки....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)