У Вінницькій школі-гімназії №6 збудують ліфт

02.11.12 11:52 3346

У Вінниці збирають гроші для встановлення у шостій школі ліфту для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які навчаються у закладі.

У Вінницькій школі-гімназії №6 збудують ліфт

У Вінниці збирають гроші для встановлення у шостій школі ліфту, а також для створення там реабілітаційної кімнати. У такий спосіб намагаються зробити зручнішим навчання для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які навчаються у закладі. Вже кілька місяців гроші на це збирають учасники проекту «Школа доступна для всіх». Вони розташували по місту благодійні скриньки та залучили до збору грошей школи міста.

Крім скриньок, будь-яку фінансову допомогу можна надати:

  • через платіжні термінали ПКП (підприємства комунальних платежів), які розміщені в торгових центрах, поштових відділеннях та інших закладах міста. Для перерахування коштів, потрібно зайти у віконце «Інші послуги» та відшукати БФ «Подільська громада» (адреси терміналів у прикріпленому файлі)
  • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», ЄДРПОУ 35904183, р/р 260061234 у ВІННИЦЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», МФО 302623 з приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на благодійну програму «Школа – доступна для усіх».

Подробиці дивіться у  відеосюжеті.

Прикрiпленi файли

docadresu_terminaliv.doc [25KB, (doc)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Благодійний фонд «Подільська громада»
Теги: ліфти
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)