Багатоповерхова „проблема” на розі Театральної

29.12.08 01:56 2402

Найбільш скандальним на останній цього року сесії облРади стало питання щодо приміщення на розі двох центральних вулиць — Театральної та Соборної, колишній магазин «Промінь».

Багатоповерхова „проблема” на розі Театральної

Кілька останніх років пам’ятка архітектури вкрита риштуваннями. Колись це була комунальна власність, керівники обласних служб пропонували там розмістити казначейство та кілька управлінь, але будівлю передали в оренду.

— Рішення комісії з комунальної власності таке – розірвати договір оренди і продати приміщення на конкурсній основі, — сказав депутат Володимир Скомаровський. – Я пропоную ці торги транслювати по обласному телебаченню в прямому ефірі. Якщо в орендаря немає грошей на ремонт будинку, то він так і буде стояти розваленим!

Голова фракції БЮТ Олександр Галаченко запропонував виключити це питання з порядку денного. Але Григорій Заболотний, голова обласної Ради, доповнив:
— Створіть ще одну комісію, куди введіть депутатів від усіх фракцій, і перевірте все ще раз. Адже щоб розірвати договір оренди через суд, потрібно близько двох років. Крім того, орендар зробив поліпшення будівлі, і тоді потрібно повернути йому вкладені кошти – а це десь 2,5 млн. грн. Так що нова комісія має винести на сесію два чи кілька варіантів дій, а сесія обере оптимальний.

Зрештою, депутати вирішили так і зробити – створити комісію. Орендар приміщення, генеральний директор ТОВ «Оспром» Олександр Семенков здаватися не збирається. Він розповів, що вклав у ремонт будівлі більше п’яти мільйонів гривень, нині триває ремонт всередині будинку, а нездоровий ажіотаж щодо розірвання договору оренди тільки затримує роботи.

— Зрозуміло, що хтось вже поклав око на це приміщення, — сказав він. – Я готовий довести ремонт і реставрацію до кінця, лише б не заважали.
Що ж, багаторічна епопея триває, а на розі Театральної стоїть багатоповерхова «проблема»…
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)