Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував”

13.11.12 15:04 8899

Подяками і Божим словом

Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував”

Особисту подяку висловив начальник ДАІ УМВС України у Вінницькій області Павло Солоненко законослухняним водіям. 13 листопада він нагороджував подяками і книгами тих водіїв, які не порушують правила дорожнього руху на дорозі. Така акція проходить у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який проводиться у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 років, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.

- Співробітники ДАІ вирішили вийти на дорогу з подяками, щоб ще ефективніше провести профілактичні дії, щодо недопущення ДТП, - говорить Павло Солоненко. - Окрім того розповіді, навчальні бесіди співробітники ДАІ активно проводять у навчальних закладах.

Цього дня водій і викладач іноземних мов Наталя Замкова, яка за кермом лише рік, від Павла Дмитровича отримала грамоту “законослухняного водія”, яку обіцяла вивісити у своєму кабінеті.

- Така акція — це чудова річ, - ділиться враженнями жінка. - Навчати треба не тільки водіїв, а й пішоходів. Повинно бути взаєморозуміння між водіями і пішоходами.

Спільно із єпархією УПЦ (МП) у ДАІ вирішили порушникам пояснювати, що може бути у разі неправильного поводження себе на дорозі з уст священника. У профілактичному автобусі свої настанови давав священник Спасо-Преображенського кафедрального собору Вінниці Віталій Волоскевич.м

- За 13 років служіння я лише кілька разів чув каяття від людей про неправильне поводження чи порушення на дорогах, - говорить він. - Більшість водіїв навіть не вважає це гріхом. Але водій ризикую на тільки своїм життям, а життям інших людей. Ми нерідко думаємо, що з нами не може відбутись нещастя. Але для людей найчастіше аварія це як межа, де було життя до і після. Тих, кого мучає сумління, найчастіше не можуть вернутись до нормального життя. Бути за кермом — велика відповідальність. Моя мета — допомогти людям замислитись над цим.

До гарної справи долучаються й інші церковнослужителі: у храмах Вінниччини за розпорядженням митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона цього тижня відбуватимуться поминальні літургії.

З 12 по 18 листопада під час проведення профілактичних заходів особлива увага буде звертатись на:

  • використання водіями ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв;
  • беззаперечного дотримання Правил дорожнього руху пішоходами, особливо дітьми;
  • заборону водіям користуватися під час руху мобільними телефонами;
  • керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
  • порушень правил швидкісного режиму.

Фото

Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував” Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував” Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував” Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував” Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував” Як начальник ДАІ Павло Солоненко водіїв на дорогах “штрафував”

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)