20 вихованців з Якушинецького спецучилища втекли через заступника директора

14.11.12 17:19 2659

Про це повідомила 14 листопада заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова на брифінгу з підведення підсумків службового розслідування щодо обставин самовільного залишення закладу неповнолітніми учнями Якушинецького професійного училища соціальної реабілітації. У службовому розслідуванні приймає участь уповноважений Президента України з прав дітей Юрій Павленко.

20 вихованців з Якушинецького спецучилища втекли через заступника директора

Як зазначила Любов Спірідонова, 7 листопада 20 учнів Якушинецького професійного училища соціальної реабілітації самовільно залишили установу та протягом доби знаходились за її межами. Для встановлення причин і наслідків такого вчинку була створена робоча груп, яка провела службове розслідування. За попередніми даними встановлено, що вчинок дітей був спровокований некомпетентними діями та неналежним виконанням своїх професійних обов’язків керівником закладу та його заступниками.

За словами Юрія Павленка, на даний момент до училища вдалось повернути 19 вихованців, місцезнаходження ще одного 15-річного хлопця досі невідоме. В ході розслідування робочій групі вдалось з’ясувати, що напередодні втечі у дітей виник конфлікт із заступником директора з навчальної роботи та режиму Станіславом Краківським, і їхня втеча стала знаком протесту проти неналежного виконання посадових обов’язків по відношенню до них. До такого ж висновку дійшли і представники прокуратури міста Вінниці, які виявили непоодинокі порушення з боку посадових осіб закладу.

Усіх винних у даній справі притягнуть до відповідальності, а стосовно втікачів жодних заходів та покарань вживатись не буде.

Довідка:

Училище соціальної реабілітації є державним закладом Міністерства освіти і науки України для неповнолітніх, які вчинили суспільно небезпечні дії, систематичні порушення правил громадської поведінки та потребують реабілітації і перевиховання в умовах особливого режиму. В училищі знаходяться хлопці віком 14 - 18 років згідно рішення суду на термін не більше трьох років. Випуск проводиться протягом всього року згідно терміну встановленого рішенням суду.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)