На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів

06.12.12 12:24 3831

Працівниками ветеринарної міліції та Управлінням державної служби боротьби з економічними злочинами було виявлено підпільний цех з виробництва солодощів та іншої солодкої продукції, що розташувався в складському приміщенні по вулиці Тяжилівський тупік у м. Вінниці.

На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів

Як було встановлено, підприємство належить власнику, що мешкає в місті Київ. На підпільному виробництві працювало п'ятеро найманих працівників, громадяни зі східних країн без відповідних на те документів та реєстрації. Даний громадянин займався виготовленням солодощів без будь-яких дозвільних документів санітарно-епідемічної станції м. Вінниця.

Продукція знаходилась в даному складі без маркування, без зазначення дати виготовлення, термінів зберігання та умов зберігання.

Під час перевірки в складських приміщеннях працівники міліції вилучили майже 1200кг. солодкої продукції готової до продажу, на загальну суму 15 000 грн. Небезпечна продукція збувалася на ринках м. Вінниця та інших районів області.

Як ми повідомляли раніше, 23 листопада на складі по вул Папаніна та Короленка міліціонери вилучили 800 кг небезпечної риби та курячих стегенець. Також, 27 листопада 8 тонн небезпечної рибної продукції виявили на складі по вул Чехова.

Фото

На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів На Тяжилові міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)