На персонального Святого Миколая чекає 12-річна вінничанка, яка стала учасницею благодійної акції «Крок до мрії»

14.12.12 09:12 2361

До дня Святого Миколая 16 маленьких обдарованих вінничан отримають дарунки від успішних відомих людей нашого міста. На здійснення своєї мріє чекає 12-річна Марія Горбунова.

На персонального Святого Миколая чекає 12-річна вінничанка, яка стала учасницею благодійної акції «Крок до мрії»

У Вінниці проходить  благодійна акція «Крок до мрії 2012», яку влаштовує громадська організація «Розвиток». Її працівники шукають для обдарованих дітей міста персонального Святого Миколая, який зможе виконати їхню мрію. В ролі Чудотворця виступатимуть відомі і заможні вінничани.

Журналісти телеканалу "Віта" у випусках новин  розповідають про таланти учасників акції та про їх мрії. Сьогоднішньою героїнею є 12-річна Марія Горбунова.

Марія із пелюстків квітів створює картини. Дівчинка перемогла на міжнародному дитячому конкурсу ручної праці " Сонячний зайчик», який проводився в Одесі. Тепер Марія - одна з учасників благодійної акції «Крок до мрії 2012», яка проводиться у Вінниці.

Про що мріє 12 - річна Марія Горбунова дивіться у відеосюжеті.

Як ми повідомляли раніше, учасниками благодійної акції «Крок до мрії 2012» вже стали Вінницька акробатка Ганна Падченко , юна вінницька художниця Інна Сивак та 12-річний музикант Олександр Панасюк.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)