З Нового року швидка має приїздити за 10 хвилин

03.01.13 15:56 2441

1 січня 2013 року в Україні набула чинності постанова Кабміну, яка регламентує нормативи прибуття швидкої допомоги. Отже, швидка повинна прибути за місцем екстреного виклику за 10 хвилин у містах та за 20 хвилин у населених пунктах поза межами міст з моменту виклику.

З Нового року швидка має приїздити за 10 хвилин

До неекстрених відтепер належать звернення стосовно пацієнта, стан якого не є невідкладним і супроводжується раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі, головним болем, запамороченням, слабкістю, болем у попереку, суглобах, підвищенням артеріального тиску, алкогольним, наркотичним синдромом, виклики у разі загострення у пацієнта хронічних захворювань. Неекстрені виклики диспетчер станції швидкої допомоги перенаправлятиме у відповідний заклад охорони здоров'я первинної медико-санітарної допомоги, а в разі відсутності такої змоги до пацієнта приїде бригада швидкої медичної допомоги упродовж години з моменту виклику. Говорить головний лікар вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Олександр Шиш.

- В середньому ми приймаємо більше як 300 викликів за добу і обслуговуємо їх, - розповідає Олександр Шиш. - Це може бути 270-280 викликів в робочі дні. Їх кількість зростає у вихідні та святкові дні, коли не працюють поліклініки. Тобто, найбільше випадків у нас у суботу і неділю. У 95% випадків ми надаємо допомогу. Але не завжди нам вдається вирішити питання на місці, тому 40 % пацієнтів, які викликають швидку допомогу, все-таки доставляються до стаціонарів міста Вінниці для надання подальшої допомоги .

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)