Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг

04.01.13 11:21 5603

З приходом Нового року кожен з нас незалежно від віку все більше вірить у дива та позитивні зміни у житті. Цього року епіцентром віри та оптимізму, без вагань, можна назвати Резиденцію Дідуся Мороза, що розташувалася прямісінько у центрі міста (на Майдані Незалежності).

Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг

Вже другий тиждень поспіль біля цього чарівного будиночка не змовкають радісний гомін, танці та пісні – всі поспішають на зустріч до Діда Мороза! Переступаючи через поріг будиночка, здається що дійсно потрапляєш до казки. Затишний прикрашений будиночок із каміном, а у центрі – крісло того самого чарівника, який готовий вислухати, а можливо й виконати побажання дітвори.

Резиденція Діда Мороза

Кожен день тут не схожий на інший – гостей завжди приємно дивують цікаві розважальні програми за участю найрізноманітніших казкових персонажів.

От наприклад, 30 грудня на гостину до Резиденції завітав справжній символ прийдешнього року – мудрий змій Каа, а з ним ще й інші герої із казки «Мауглі». Наперекір закону джунглів тут діє зовсім інший закон – дружби, радощів, загальної атмосфери свята та щастя.

А ще наш Дідусь Мороз напрочуд дружелюбний та гостинний, тому щодня його провідують вісники новорічних свят із різних півкуль світу. Цього разу ним видався індійський Махабелі.

Завітайте і Ви до Резиденції Діда Мороза, де на Вас завжди чекає незабутня інтерактивна програма, цікаві майстер-класи та море позитиву.

Нагадуємо, Резиденція працює щоденно з 15 до 20 години. Отож, чекаємо на Вас! Попередній запис на майстер-класи – у помічника Діда Мороза за телефоном: 69-17-31

Подаруйте свято своїй дітворі, при цьому дозвольте і собі в черговий раз повірити у диво!

Фото

Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг Біля Резиденції Діда Мороза справжній аншлаг

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент культури Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)