На різдвяні свята підприємство Аварійно-диспетчерська служба працюватиме в посиленому режимі

04.01.13 11:32 2110

Традиційно на свята, коли городяни готуються до зустрічі Нового року, збільшується навантаження на електромережі – люди в ці дні по-максимуму користуються електроприладами. Через що збільшується кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із перебоями електроенергії. Втім, у цьому році вінничани цього майже не відчули. Завдяки роботі працівників міського комунального підприємства «Аварійно-диспетчерської служби» усі городяни святкували Новий рік зі світлом.

На різдвяні свята підприємство Аварійно-диспетчерська служба працюватиме в посиленому режимі

Протягом ночі з 31 грудня на 1 січня сталося майже 60 аварійних ситуацій, більша частина з яких була пов’язана з перебоями електроенергії. Найсерйозніша аварія сталася за адресою вул. Пирогова, 73а, де за дві години до Нового року через перенавантаження електромережі сталася пожежа в електрощитовій. Бригада електриків, яка виїхала на заявку, спрацювала оперативно, і вже до 24-ї години електропостачання було відновлено.

На свята кількість заявок від вінничан завжди збільшується, тому МКП «Аварійно-диспетчерська служба», яка для усунення аварійних ситуацій має чергові бригади слюсарів-сантехніків та електриків, додатково залучає й інших працівників. Зокрема, на новорічні свята додатково вийшла на чергування ще одна бригада електриків. «У посиленому режимі будемо працювати і під час різдвяних свят, - каже начальник комунального підприємства «Аварійно-диспетчерська служба» Альберт Олійник.При необхідності, залежно від ситуації, на виклики будуть виїжджати й інші фахівці, які працюють у нас у черговому режимі».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)