У вінницьких школах естетичного виховання зможуть навчатися не лише діти, а й їхні батьки та навіть бабусі

16.01.13 16:29 2106

Вже незабаром у вінницьких школах естетичного виховання навчатися образотворчому мистецтву, грі на музичних інструментах, вокалу та хореографії зможуть не лише діти, а й їхні батьки. Проект «Мистецька школа для дорослих», який функціонуватиме при всіх музичних та художніх школах обласного центру, дозволить розширити аудиторію городян, які прагнуть долучатися до мистецтва та отримувати навики у грі на музичних інструментах, вокалі тощо. На сьогоднішній день лише на базі Вінницької дитячої художньої школи вже навчається більше півсотні дорослих.

У вінницьких школах естетичного виховання зможуть  навчатися не лише діти, а й їхні батьки та навіть бабусі

З початку року у Вінницькій дитячій художній школі та дитячій музичній школі №1 функціонує «Мистецька школа для дорослих». Тричі на тиждень вінничани займаються на курсах образотворчого мистецтва, комп’ютерного дизайну, хореографії, гри на музичних інструментах, співам та вокалу. А з нового навчального року в дитячій школі мистецтв «Вишенька», окрім звичайних занять хореографією, планується розробити курс «оздоровчої хореографії», відтак дорослі учні зможуть вчитися танцям із користю для свого організму. Такі групові заняття відбуваються у час, зручний для них.

«Навчання у «Мистецькій школі для дорослих» - це можливість для дорослих, які не мали такої можливості у дитинстві, реалізувати свою мрію, розширювати світогляд, - розповідає директор департаменту культури Вінницької міської ради Ірина Френкель. Ідея створення такої школи виникла в зв’язку із тим, що досить багато вінничан хотіли б навчатися, наприклад, гри на фортепіано, або ж вдосконалювати свої мистецькі здібності в художньому напрямку. В даному випадку можна вибрати курс по тривалості від півроку до п’яти років. Це залежить від вашого бажання».

За інформацією міського департаменту культури, з вересня такі школи функціонуватимуть у різних мікрорайонах міста в кожному закладі естетичного виховання. Наразі вивчається попит з боку потенційних учнів, почали працювати пілотні проекти.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)