По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж

17.01.13 07:46 3580

Результат Інтернет-скарги вінничанина: підпірну стіну відремонтують, а гараж знесуть

По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж

У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради розглянули Інтернет-скаргу вінничанина: рубрика "Спілкування з мером" - питання 5196. Вона надійшла 5 січня 2013 року на ім’я мера міста Володимира Гройсмана. У зверненні чоловік, що підписався Семеном, звертає увагу на небезпечну ділянку тротуару, точніше прохід по вулиці Коцюбинського, де у будь-який момент може звалитись стінка.

«Шановний Володимире Борисовичу! Ділянка тротуару біля будинку №89 (колись це була італійська кухня), що по вул. Козицького, сьогодні стала небезпечною для пішоходів. Кам’яна стіна в будь-який момент може травмувати когось. Вона на два пальці відійшла від основи і «животом» нависає над прохідною частиною,» - пише чоловік.

Після чого 15 січня спеціальна комісія з шести осіб (до якої увійшли представники департаментів комунального, житлового господарства, архітектури містобудування і відділу із надзвичайних питань) оглянула вказане місце. Виявилось, що підпірну стіну, над якою побудовано гараж, й справді слід ремонтувати.

тріщина в стіні

За словами начальника відділу ремонту об’єктів і благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Леоніда Демченка, який теж входив до складу експертів, підпірна стіна не розрахована на вагу гаража, який зведено вище.

- У будь-якому випадку стіну відремонтують, а гараж демонтують, - пояснює Леонід Демченко. - Зараз з’ясовується право власності землі, на який побудовано гараж.

Коли саме ремонт розпочнеться у департаменті не уточнюють.

Фото

По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж По вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)