Державтоінспекція озвучила ряд нововведень, які полегшать життя водіям

17.01.13 10:20 4003

Державтоінспекція озвучила ряд нововведень, які повинні полегшити життя водіям.

Державтоінспекція озвучила ряд нововведень, які полегшать життя водіям

Відтепер, якщо ви втратили водійські права достатньо буде лише дістатися до найближчого відділення МРЕВ та написати заяву. У міліції перевірять, що права вам видавалися, і видадуть новий документ.

Для тих, хто звик міняти автівки, як рукавички, також є полегшення. По-перше, податок доведеться платити тільки тим, хто продає в рік більше одного автомобіля, а по-друге, сама процедура реєстрації чи перереєстрації стала набагато простішою, а головне - дешевшою. Такі послуги як видача номерного знака, талона реєстрації, посвідчення водія, впали в ціні на 25%, а головне, що перереєстрацію автомобіля необов'язково проводити за місцем проживання. Досить звернутися до найближчого МРЕВ. Тепер можна зберігати номерний знак як за автомобілем, так і за колишнім власником, але тільки в межах одного регіону.

У ДАІ обіцяють, що більше не будуть видавати тимчасових талонів при вторинній реєстрації машини, як було раніше. А нові автомобілі можна й не доставляти в МРЕВ для постановки на облік. Раніше люди брали авто в кредит, але не могли його зареєструвати. Адже нову машину потрібно було показувати експерту, а виїхати з салону, не маючи техпаспорта і страховки, ніхто не дозволяв. Тепер ця проблема вирішена. І ще одна важлива деталь. Навіть якщо на водієві "висить" маса штрафів, машину можна без проблем зняти з обліку. Відмовити в цій процедурі в МРЕВ тепер не мають права.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницькі РЕАЛії
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)