Потреби у автобусах “Бучми — Київська” поки немає

22.01.13 17:49 2079 4

На автобуси “Бучми — Київська” наклали табу

Потреби у автобусах “Бучми — Київська” поки немає

“З Бучми на Київську планують пустити автобус” - така інформація з’явилась сьогодні, 22 січня, у засобах масової інформації. У департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради спростовують це.

- Поки міський муніципальний автопарк повністю забезпечений машинами, - зазначає директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко. - Звичайно, якщо виникне необхідність: надійдуть звернення громадян, чи збільшиться пасажиропотік з вулиці Бучми, тоді виникне питання про збільшення кількості автобусів цього мікрорайону. А поки потреби у додаткових автобусах немає.

При цьому Олексій Пидоченко згадує, що певні збої у роботі маршрутних таксі, які їздять у зазначеному мікрорайоні були, але перевізника попередили і усе виправили.

Нагадаємо, що з вулиці Бучми їздять авто за такими маршрутами:

 • №8А (Бучми — МПМ “Зоря”) - 11 автівок;
 • №8Б (Бучми — О.Кобилянської) — 9 маршруток;
 • №8 (Бучми — Зал. Вокзал) — 4 автобуси.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4.
  23-01-13, 08:40 | IP:81.30.173...
  Згодна зi всiма! Для них i 1 автобус раз на годину- це вже "велике покращення" для приватного сектору без электотранспорту.А те,що цi автобуси то ламаються,то майже щонедiлi рейси пропускають навiть той один у годину!- то нiчого.... ,хто ж слухатиме тих людей та iх скарги. А щоб покращити перевезення так,що мешканцi з районiв без электротранспорту могли б дiставатися в якiсь елiтнi райони(та ж Вишенька чи то Киiвська)-то дзуськи. Хай би вже продовжили №8 автобусу на Вишеньку ,а наш №2 на Киiвську. Хоч так була б справедливiсть. А то №№ 25,29 та 29Б е i вони за 2,50 можуть доiхати з комфортом з кiнця в кiнець, а в нас окрiм вокзалу немае альтернативи(це,до речi,навiть межу району не перетинае!).А маршрутка №2б дорога I не пiдвозить людей до пл.Перемоги за 1,75.Iншоi у нас немае.А до тоi,яку так пропонуе влада,потрiбно пiшки йти бiльшостi бiльше 1 км!!!.От хай би повилазили зi своiх зручних джипiв та походили пiшки по ожеледицi i наiздилися усюди за зарплату у 1000 грн, тодi б знали, навiщо людям цi маршрути.
  А №8Б на iде через усю Бучми, а лише зазирае на малесенький шматочок довжелезноi вулицi в районi номерiв уже за 100.Так що говорити про те,що цей маршрут обслуговуе вул. Бучми- верхiвка нахабства ,як i те,щоб пропонувати людям iхати задешевше у своему районi без электротранспорту маршруткою,до якоi добиратися пiшки бiльше 1 км переважнiй бiльшостi людей,а едину з iх району маршрутку(щоб не добиратися 1 км а 500 I менше м.)залишити дорогою навiть на пiдвезення до того ж таки эл.транспорту i кричати повсемiстно,як вони "покращили" перевезення нашого району.
 • 3. Гватемала
  Гватемала
  23-01-13, 07:55 | IP:176.57.55...
  Хай би той пі... пи.. пидоченко проїхався на одній нозі на підніжці автобуса номер 8, тоді би й пи... пі.. Одним словом - весь той гройсісполком думає як наї... наїздяться громадян міста. Кодло!
 • 2. Серж
  Серж
  22-01-13, 22:03 | IP:178.74.209...
  Лучше бы на ст город с Кмевскойййййййй (
 • 1. Юра
  Юра
  22-01-13, 20:52 | IP:92.112.76...
  а могли бы пустить и разгрузить и Киевскую и Бучмы. ну или пустить автобус на маршрут Киевская - Барское шоссе, маршрутки задолбали, они не всех пасажиров подбирают и на 2 больнице в маршрутку попасть невозможно

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)