Працівники служби «101» нагадали рибалкам правила поведінки на льоду

01.02.13 14:08 2309

Рятувальники державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області провели рейдові перевірки місць найбільшого скупчення любителів підлідного вилову риби.

Працівники служби «101» нагадали рибалкам  правила поведінки на льоду

1 лютого працівники служби «101» вкотре нагадали рибалкам на річці Південний Буг про основні правила поведінки на льоду та роздали пам’ятки. У ході рейду всім громадянам, які перебували на кризі наголосили, що різка зміна температури повітря, яка спостерігається останнім часом може призвести до зменшення товщини льоду. А це у свою чергу підвищує небезпеку перебування на льоду.

МНСівці провели рейд

Зимова підлідна ловля риби вимагає суворого дотримання правил безпечної поведінки. Не можна пробивати близько одна від одної багато лунок. Забороняється збиратися великими групами на одному місці. Не слід пробивати лунки на переправах. Рятувальники застерігають від ловлі риби поблизу вимоїн та занадто далеко від берега. Під рукою слід мати міцну мотузку довжиною 12-15 м, поруч з лункою варто тримати дошку або велику гілку.

МНСівці провели рейд

Дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, які знаходяться поруч з вами, будьте уважні та вкрай обережні на кризі. Не забувайте роз'яснювати ці правила дітям.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)