Дізнатись про подвиги та нагороди своїх рідних під час війни можна на спеціальному сайті

05.02.13 10:12 4004 1

Перевірити наявність імен своїх родичів у списку героїв може кожен. Для цього потрібно на сайті «Подвиг народу» ввести імя, прізвище особи та військкомат, з якого призивали на службу.

Дізнатись про подвиги та нагороди своїх рідних під час війни можна на спеціальному сайті

Кілька днів тому вінничанин Юрій Коваль із цікавості підняв домашній архів документів. Найстарішими виявилися військовий квиток, червоноармійська книжка та ще кілька папірців із печатками. Усі вони належали його дідусеві.

Про діда Василя хлопець знав не багато. Рідні розповідали лише, що він пережив війну. Те, що дідусь мав нагороду онук прочитав в одному із документів. Її номер та назву він ввів на  сайті "Подвиг народу". Результат пошуку зійшовся із паперовими посвідченнями. Окрім підтвердження про героїзм, Юрій знайшов і оригінал наказ командира військової частини про нагородження його дідуся.

Перевірити наявність імен своїх родичів у списку героїв може кожен. Для цього потрібно на сайті «Подвиг народу» (www.podvignaroda.mil.ru). ввести імя, прізвище особи та військкомат, з якого призивали на службу.

Нині в базі даних є інформація не про усіх солдат, які отримали нагороди, оскільки Інтернет-ресурс лише почали створювати. Втім, власники порталу, обіцяють пришвидшити процедуру наповнення інформацією, кажуть невдовзі оприлюднять дані не лише про нагороджених, а й про усіх учасників війни. Подробиці у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Artem
    Artem
    05-02-13, 20:09 | IP:109.108.232...
    Спасибо за информацию, нашел очень много интересного про своих дедов, даже такого чего бабушка и папа не знали. Стал гордится своими дедушками еще больше!)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)