У дитячих садочках будуть створювати спеціальні групи для дітей з аутизмом

11.02.13 14:30 1768 2

Освітяни, медики, психологи та соціальні служби обговорили у Вінниці проблеми дітей з аутизмом

У дитячих садочках будуть створювати спеціальні групи для дітей з аутизмом

У Вінниці психологами виявлено 10 дітей віком до п'яти років з цим психічним розладом. Серед питань, які піднімали на зібранні було і питання навчання дітей з аутизмом. За словами директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Володимира Буняка створювати у садочках спеціальні групи для дітей з аутизмом будуть вже  з нового навчального року. Подробиці у відеосюжеті

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2.
  12-02-13, 08:56 | IP:81.30.173...
  Для того,щоб цим дiткам заняття у группах пiшло на користь,необхiдно, щоб з ними разом були i здоровi дiтки(як приклад для наслiдування людських эмоцiй та моделi поведiнки), а також вихователi,якi мають освiту як мiнiмум-дитячого психолога, а то i логопеда,дефектолога чи коррекцiйного педагога. А цьому в педучилищi не вчать i навiть не в кожному педунiверситетi.Незнання специфiки та особливостей поведiнки таких дiток персоналом може iм тiльки нашкодити.

  Пишу,як мама саме такоi дитини,яка була в нормальному садочку з 2р.8 мiс i до самоi школи. Через упереджене ставлення виховательки у старшiй группi дитина отримала важку психологiчну травму,що сказалося в подальшому на повведiнцi та навчаннi дитини у шкiльному середовищi. Навiть пiсля закiнчення 1 класу звичайноi школи дитина на забула "добра" тiеi виховательки i при випадковiй зустрiчi мало не вчинила iстеричного припадку.
  Не можна будь кого давати дiтям як вчителя,вихователя.
 • 1.
  11-02-13, 21:22 | IP:81.30.173...
  Якби ще й класс хоч у однiй зi шкiл зробили за программою iнклюзii-було б зовсiм добре.А то дiток з вадами мовлення все бiльшае i бiльшае,а матерiалiв та методик роботи i навчання -обмаль ,а то i зовсiм немае.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)