"Обережно", за кермом солдати!

12.02.13 09:05 6358 3

Близько півсотні водіїв військових частин Вінницького гарнізону проходять стажування на закріпленій штатній техніці. Процес навчання військовослужбовців відбувається в рамках теоретичних та практичних занять з маршевою підготовкою.

"Обережно", за кермом солдати!

Так, в окремому полку зв’язку Повітряних Сил Збройних Сил України, де командиром підполковник Дмитро Задворнов, водії-військовослужбовці призову “Осінь-2012” здійснили 70-кілометровий марш колоною в рамках програми допідготовки водіїв автомобілів. У рамках маршу з військовослужбовцями відпрацьовувалися такі питання, як вихід машин з парку по тривозі у визначений район, огляд машин на зупинках, дії водія в колоні, усунення несправностей в ході маршу, дії при застосуванні противником зброї масового ураження, надання першої медичної допомоги при пораненнях, кровотечах, отруєннях та інших бойових ураженнях.

Солдати за кермом

– Хоч кожен із водіїв-новобранців має певний досвід за кермом, – говорить підполковник Дмитро Задворнов, – До війська потрапили уже з посвідченням водія, проте водіння в зимових умовах та правила руху в колоні мають свої особливості. Водночас, маршова підготовка має сформувати у молодих водіїв тверді практичні навички з водіння автомобілів в умовах, наближених до бойової обстановки, удосконалити здібності витримувати великі нервово-психічні навантаження, виховати у них любов до свого автомобіля та впевненість в його надійній роботі і високих експлуатаційних якостях.

маршева підготовка солдат

Варто зазначити, що командуванням частини протягом місяця заплановано ще два марші: один на 90 кілометрів і другий – на 250. Саме за підсумками цього іспиту водії- військовослужбовці отримають допуск до самостійної експлуатації автомобільної техніки.

Фото

"Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати! "Обережно", за кермом солдати!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Алексей Алексеевич
  Алексей Алексеевич
  12-02-13, 15:43 | IP:94.179.8...
  согласен с Денисом
 • 2. Денис
  Денис
  12-02-13, 15:26 | IP:202.175.174...
  Согласен!
  Больно смотреть на эту нищету.
  Обидно,когда твоя страна умирает, а правительству ... на все!
 • 1. Сергій
  Сергій
  12-02-13, 14:20 | IP:37.72.42...
  Смішно дивитися на таку армію. Кого і від кого вона буде захищати? Хіба що чиновників від неозброєного населення.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)