Громадська організація "Паросток" провела тренінг для активістів молодих громадських організацій

13.02.13 11:02 3506

8 лютого лідерами ГО «Паросток» було проведено тренінг на тему «Фандрейзинг для НУО».

Громадська організація "Паросток" провела тренінг для  активістів молодих громадських організацій

Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» створена понад 13 років назад. Своєю діяльністю, громадським ініціативами, наданням різнобічної допомоги молоді з інвалідністю організація довела свою не випадковість у третьому секторі. Цьогоріч рішенням міської ради було надано фінансову підтримку «Паростку» для проведення соціальних заходів, надання послуги денного догляду для осіб з розумовою відсталістю, надання соціально-психологічної допомоги людям з інвалідністю та підтримки нещодавно відкритого офісу «Паростка» за адресою: м. Вінниця, вул. 50-річча Перемоги, 51.

тренінг

8 лютого лідерами ГО «Паросток» було проведено тренінг на тему «Фандрейзинг для НУО». У заході взяли участь активісти молодих громадських організацій, які ще не мають достатнього досвіду, зокрема щодо написання проектів. Громадські організації, як відомо, самі здобувають собі «хліб»: через спонсорську допомогу, завдяки меценатам, а ще через написання та реалізацію грантових програм, здебільшого соціального характеру. Саме на це було зосереджено основну увагу на проведеному тренінгу.

тренінг

«Домашнім завданням» для слухачів було придумати й написати проект на задану тематику. За два тижні група знову має намір зібратися та продовжити навчання. Голова організації Ірина Саранча зазначила: «Навчаючи інших, ми не маємо на меті наплодити собі конкурентів, а хочемо допомогти піднятися та зміцнішати нашим майбутнім партнерам».

Звичайно, дуже важливо дати голодному риби, але ще важливіше навчити зловити ту рибину. Саме цей шлях обрав «Паросток».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Громадська організація Паросток
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)