«Підвальні завали» вінницьких багатоповерхівок майже ліквідовані

09.02.09 02:10 2376 2

Протягом 2008 року у місті від побутового та будівельного сміття прибрано 1 279 підвалів та 2 486 балконів загального користування багатоквартирних будинків, які захаращувалися упродовж кількох останніх десятиріч.

«Підвальні завали» вінницьких багатоповерхівок майже ліквідовані

6 лютого міський голова Володимир Гройсман провів своєрідну ревізію стану підвальних приміщень, під'їздів та прибудинкових територій кількох вінницьких ЖЕКів.

Відповідно до розпорядження очільника міста у червні 2008 року була створена незалежна робоча група, завдання якої - постійний моніторинг та обстеження будинків житлового фонду міста та перевірка роботи ЖЕКів щодо ліквідації виявлених недоліків.

В ході обстеження робочою групою було встановлено, що із 3 059 підвалів, які знаходяться на балансі ЖЕКів, - 1 758 були захаращені побутовими та будівельними відходами. Окрім цього, майже четверта частина підвальних приміщень не освітлювалась, а у 381 підвалі було виявлено неізольовану проводку. В 133 підвалах обстежених будинків протікали внутрішньобудинкові мережі.

За підсумками проведеного обстеження мер доручив провести тримісячник санітарної очистки підвальних приміщень. Протягом цього часу в належний стан було приведено 1 279 підвалів, ліквідовано 89 витоків каналізації та водяних мереж, освітлено близько 80 % підвальних приміщень.

Одночасно проводилась робота по прибиранню від сміття балконів загального користування. До кінця 2008 року із 2 756 засмічених балконів силами мешканців та працівників ЖЕКів було прибрано 2 486. Паралельно у 2008 році тривали роботи по ремонту під'їздів вінницьких багатоповерхівок. Загалом було відремонтовано 934 під'їзди.

«Ми спільно з ЖЕКами провели надзвичайно потужну роботу, адже сьогодні майже у всіх підвалах та сушарках наведено порядок, - каже міський голова Володимир Гройсман. - Років 20 за це питання ніхто не брався, тому що воно було надзвичайно важким для реалізації. Загалом ми вивезли більше 8,5 тис. кубів сміття. Тепер основне завдання - підтримувати чистоту. У цьому питанні я покладаю надію на мешканців, адже вони живуть в цих будинках, кожен день експлуатують свої підвальні приміщення і саме їм під силу підтримувати там чистоту і порядок».

Станом на 1 січня 2009 року неприбраними залишились 479 підвалів та 270 балконів загального користування. Протягом поточного року крім завершення робіт по очистці підвалів та сушарок заплановано здійснити перевірку та приведення до належного санітарного та протипожежного стану технічних поверхів будинків, які знаходиться на балансі житлово-експлуатаційних контор.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Grega
  Grega
  13-02-09, 18:18 | IP:94.246.126...
  Пускай в наш переезжает только сначала наркоманов выгонет лучше уж сауна чем притон
 • 1. Александр
  Александр
  09-02-09, 11:01 | IP:80.91.180...
  Порядок то сделали, молодцы.
  А вот в одном подъезде, что на Хмельницком шоссе,53, собственик поликлиники нахально забрал подвалы,вывез всю собственность людей в мусорку и хоть бы что.Теперь он там себе планирут сауну, басейн, расширяет свой бизнес.
  Разве после взрыва в Евпатории, не было указа президента, проверить и вернуть жителям их собственность.
  Но сам ЖЭК его прикрывает и понятно почему.
  Жители с ним судяться уже несколько лет.
  И уже даже доказано, что он виноват.
  Так он в апеляцию, и сняли все обвинения без людей, а зечем они, у него же есть деньги.
  Один раз уже прорвала в подвале канализация. А ключ только у него и туда он никоко не пускает.
  Так весь дом в воне стоял, пока он приехал и пустил ЖЭК в подвал людей.
  А если там газ????
  Прошу через Ваш сайт и газету поднять этот вопрос.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)