270 малюків вже можуть влаштуватися у садки міста по електронній черзі

05.04.13 18:00 1832 0

На сьогоднішній день електронна черга до дитячих садочків містить більше 6,5 тисяч реєстраційних даних дітей. 80 малюків вже влаштовано за новою системою до дитсадків міста, ще 190 – отримали підтвердження на можливість влаштування у дошкільні заклади міста.

270 малюків вже можуть влаштуватися у садки міста по електронній черзі

Минуло трохи більше 100 днів, як у Вінниці розпочала функціонувати електронна черга до дитячих садочків міста. Протягом цього часу до її бази внесено данні 6,7 тисяч дітей, батьки яких планують віддати малюків на виховання до комунальних дошкільних навчальних закладів. Це діти віком від народження до 5 років.

«До мене доходила інформація, що можуть виникати певні побори при влаштуванні дитини у садочок, - каже міський голова Володимир Гройсман. - Я вважаю це ненормальним і з цим потрібно було боротися. Тому я ініціював створення електронної черги та наполіг на її введенні. Сьогодні завідувач дитсадка не може одноосібно прийняти рішення про влаштування дитини в садочок, а тим більше за якусь тіньову винагороду. Електронна черга є доступною абсолютно для всіх. Створено публічний механізм і зафіксований порядок реєстрації, однак відповідальність за внесенні дані в реєстраційну картку несуть батьки, а при неспівпаданні даних з оригіналами документів – їм відмовлять в подальшому у влаштуванні в заклад».

За час дії електронної черги, за новою системою у садочки міста вже влаштовано 80 дітей. А 190 дітям змінено статус на «Є можливість зарахувати», тобто батьки наразі вирішують: чи віддавати дитину на виховання у дитсадок зараз, чи зачекати до часу формування нових груп у вересні. ​

Читайте також:

Що змінилося за 100 днів на сайті реєстрації до садочків

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)