Справжнє весняне потепління прийде у Вінницю 12 квітня

09.04.13 17:21 2054

Потепління в Україні розпочинається 11 квітня. Спочатку на території західних та південних регіонів, а через день-два досягне й Вінниці.

Справжнє весняне потепління прийде у Вінницю 12 квітня

Про це заявляє директор Укргідрометцентра Микола Кульбіда.

- Потепління починається з 11 квітня, - говорить Микола Кульбіда. - Спочатку тепло прийде на територію західних і південно-західних регіонів, а 12-13 квітня пошириться на всю територію України. Максимальна температура повітря, починаючи з 12 квітня, підвищиться до 11-17 градусів тепла на всій території України, включаючи західні та північні регіони.

Він також зазначив, що до кінця цього тижня сніговий покрив, що залишився від попередніх снігопадів, в Україні повністю розтане.

Експерт повідомив, що 10 квітня температура повітря на більшій частині країни збережеться на нинішньому рівні.

- У нічний час будуть незначні морози, а в денний час температура буде підвищуватися до 4-9, на півдні - до 10-15 градусів тепла, - додав директор Укргідроментцентра.

Цього ж тижня на території України пройдуть невеликі дощі. У Карпатах - від помірних до сильних із мокрим снігом. Відтак на місцевих річках відбудеться повторна паводкова ситуація. Проте для тутешніх територій у весняний період вона звична.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)