На літню уніформу перейшли вже усі водії ТТУ і половина маршрутників

23.04.13 15:39 2908

З 15 квітня водії муніципального транспорту знову одягнули спецформу.

На літню уніформу перейшли вже усі водії ТТУ і половина маршрутників

Водії муніципального транспорту вже тиждень працюють на маршрутах у блакитних сорочках з золотистими нашивками та емблемою ТТУ. Незабаром у такі й же формі будуть їздити і усі водії маршруток.

Тиждень тому водії муніципального транспорту переодягнулися у спеціальну форму транспортної мережі міста літнього зразка. Водії одягнуті у блакитну сорочку, темні штани або спіднНа літню уніформу перейшли вже усі водії ТТУ ицю та куртку темного кольору. Всі елементи комплекту мають нашивки підприємства. Змінюють свій одяг і водії маршруток, хоч і повільніше: наразі «переодягнулись» на літо половина водіїв маршрутних таксі.

«Ми ще минулого року впровадили уніформу. Тому зараз, коли потеплішало, усі водії протягом літнього сезону будуть їздити у ній, - розповідає начальник трамвайно-тролейбусного управління Микола Форманюк. – Наскільки нам відомо – ми поки що єдине підприємство в Україні, водії якого мають спеціальну форму єдиного зразка. До речі, невдовзі у формі будуть їздити і усі водії маршруток – з них на літній одяг перейшло вже близько половини складу».

Робітниками ТТУ розроблено і зразок зимового комплекту. До настання холодного періоду всі працівники підприємства будуть забезпечені і цим одягом.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)