Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях

26.04.13 16:13 2333

У Вінниці тривають роботи по благоустрою на території міста.

Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях

Сьогодні, 26 квітня, комунальні підприємства продовжували займатись ремонтом доріг, роботами на меморіалах та пам’ятних знаках.

ремонт доріг

Зокрема, виконувались ремонтні роботи дорожнього покриття на вулицях Д.Нечая, І. Бевза, Ширшова, Г.Успенського, Ватутіна, Пирогова та ін.

ремонт дорігремонт доріг

Також тривали роботи по впорядкуванні меморіалів та пам’ятників (зокрема, Меморіал Слави та меморіал Визволення). На вулиці Соборній відновлюють бруківку на проїжджій частині.

вул. Соборна відновлюють бруківку

Крім того, квітники та клумби вже готуються до висадки нових квіток, а дерева вапнують спеціальним розчином.

Фото

Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях Вінниця продовжує готуватись до свят – роботи тривають в різних місцях

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)