• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Соціум
  • З 6 по 12 травня інспектори ДАІ приділять більше уваги пішоходам-порушникам, а також водіям, які не надають переваги в русі пішоходам

З 6 по 12 травня інспектори ДАІ приділять більше уваги пішоходам-порушникам, а також водіям, які не надають переваги в русі пішоходам

07.05.13 12:19 2751

З 6 по 12 травня, за рішенням ООН у світі проходить Другий глобальний тиждень безпеки.

З 6 по 12 травня інспектори ДАІ приділять більше уваги пішоходам-порушникам, а також водіям, які не надають переваги в русі пішоходам

Глобальний тиждень безпеки  має на меті насамперед привернути увагу суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху пішоходів. В рамках його проведення, на Вінниччині, як і по всій країні будуть проведені заходи, спрямовані на захист цієї категорії учасників дорожнього руху.

Глобальний тиждень безпеки

Так, у цей період проводяться профілактичні акції під умовною назвою «Пішохід». Під час них інспектори ДАІ приділять більше уваги пішоходам – порушникам, а також проведуть бесіди з водіями, які не надають переваги в русі пішоходам.

У минулому році кожна третя аварія сталася за участі пішоходів, кожний третій загиблий на дорозі – це пішохід. За чотири місяці цього року на дорогах області з вини пішоходів сталося 16 аварії, в яких 4 людей загинули, а 12 травмовані. Загалом, вони стали учасниками 49 ДТП, під час яких 10 людей загинули, а 40 поранені.

Цих смертей та каліцтв на дорозі могло б бути набагато менше, якби громадяни дотримувалися елементарних правил власної безпеки і не порушували Правила дорожнього руху. Адже, основними причинами, при яких пішоходи стають жертвами доріг є перехід проїзної частини у невстановленому місці, неочікуваний вихід на дорогу, перехід на заборонений сигнал світлофора та перебування у нетверезому стані.

Глобальний тиждень безпеки

Тому ще раз нагадуємо: виходячи із дому ви стаєте рівноцінним учасником дорожнього руху – пішоходом і повинні дотримуватись прав та обов’язків пішоходів.

Не забувайте, що переходити проїзну частину потрібно лише по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

Правила категорично забороняють раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі і на пішохідний перехід.

Перед виходом на проїзну частину, перш за все, впевніться у відсутності небезпеки для себе та інших учасників дорожнього руху .

У темну пору доби, уникайте руху по неосвітлених ділянках дороги, а у разі необхідності рухатись по них одягайте одяг із світло відбивними елементами.

Глобальний тиждень безпеки

Пам’ятайте, що дотримання Правил дорожнього руху допоможе вам уникнути автопригод та інших неприємностей на дорозі!

"Моя Вінниця"
Теги: водії, ДАІ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)