Дітям до 16 років заборонили після 22 години відвідувати заклади харчування без супроводу батьків

17.05.13 12:06 4234 1

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час".

Дітям до 16 років заборонили після 22 години відвідувати заклади харчування без супроводу батьків

Згідно статтей 201 і 1891 Кодексу України про адміністративні порушення діти віком до 16 років з 22 до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.

В такому випадку власники закладів у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів до недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб. Крім того, вони мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний веб-портал Верховна Рада України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. 555
    555
    17-05-13, 15:17 | IP:198.96.155...
    прямое нарушение прав человек. Хотя - депутаты считают, что ребенок не человек.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)