22 травня вінничанам відкриють секрети архівів КГБ

21.05.13 13:00 1956

22 травня, середа о 18:00 год в приміщенні Книгарні «Є» архівіст Ігор Кулик проведе у Вінниці публічну лекцію на тему «Про що розповідають архіви КГБ?»

22 травня вінничанам відкриють секрети архівів КГБ

Архівіст, експерт із доступу до архівів Центру досліджень визвольного руху Ігор Кулик 22 травня о 18:00 год в приміщенні  Книгарні «Є» проведе у Вінниці публічну лекцію на тему «Про що розповідають архіви КГБ?». Історик розкаже про таємниці, що були десятиліттями закриті грифами секретності, про невідомі факти з історії України, як наше минуле приховували і як його фальшували.

Відкриття архівів комуністичних спецслужб в Україні стало унікальною можливістю для науковців усього світу подивитися на функціонування тоталітарного режиму зсередини, опираючись на його ж документи. «Зараз завдяки цим архівам люди можуть знаходити інформацію про своїх репресованих родичів, історики мають можливість ґрунтовно досліджувати цей період, першими відкриваючи секрети найбільшої країни Європи з найменш вивченим минулим», — каже Ігор Кулик.

Також на заході відбудеться презентація довідника «Право на правду. Практичний порадник із доступу до архівів» та нещодавно запущеного Електронного архіву українського визвольного руху avr.org.ua.

Організатори заходу: Центр досліджень визвольного руху та книгарня «Є» в рамках проекту «Знати як: розробка концепції забезпечення відкритого доступу до архівів карально-репресивних органів СРСР» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)